www.sudzibas.lv Banknote.lv Slikts serviss

AtrisinātaBanknote.lv - Slikts serviss

20.08 купили электропилу за 79 евро,приехали домой она поработала 5 минут и все.В понидельник решили вернуть или хотябы поменять на другую,но в ответ нагрубили,сказали спасибо,что купили и деньги не венули, мы очень недовольны сервисом и товаром,если продаете так пускай хоть поработает,а то деньги подарили им,а пилу можно на полку полажить

Sūdzība veiksmīgi atrisināta himsen2 27.09.2017

Problēma tika atrisināta, naudu atgrieza.

H

G Gu6577383 14.07.2018

Parādu nav ,vienas dienas laika iesniedzu 3 pieteikumus,piedavajums bija , ka varu aizņeties 400 eiro,pec katra pieteikuma apsolija to izskatīt 15 min. laikaa.Peec pēdējaa,lai dabūtu minēto naudas summu man esot jāierodas tuvākajā filiālee.Pirmo un vienīgo kredītu saņēmu martā,To bez kādām problēmām nomaksāju.Nezinu kas par to atbild, bet tāda ir mana pieredze, kad ir sestdiena un visur pilsētas sveetki,banknotes. lv darbiniekipaliek nedaudz rupji, ir telefona ieraksts.Ja Jums ir tāda iespēja,izsvītrojiet šo fifmu,jo vajadziigajā brīdii Jums pagriezīs muguru...

B Banknote Pārstāvja atbilde 24.07.2018

Sveicināti! Lai mēs varētu rast Jums labvēlīgāko situācijas risinājumu, aicinām precizēt Jūsu kontaktinformāciju, lai mēs varam ar Jums sazināties, vai nosūtīt plašāku situācijas aprakstu uz [email protected], pievienojot arī savu kontaktinformāciju.Gaidīsim Jūsu atbildi un jau šobrīd ceram uz veiksmīgu turpmāko sadarbību!