www.sudzibas.lv Banknote.lv Slikts Serviss

AtrisinātaBanknote.lv - Slikts Serviss

Nedod kredītus, pārbauda cilvēkus pēc personas koda caur creditreform, tāpēc ka esmu creditreform melnajā saraksta man liekas, ka viņi draudzējas ar valsti un var iedot kredītu līdz 100000
EUR, ja esi creditreform melnajā saraksta, nav svarīgi kādu summu ņem 5 vai 100000 EUR.
Banknote.lv vel draudzējas ar nomo.lv. Ieliku telefonu lombarda, tāpēc ka man vajadzīga bija nauda uz transportu, bet man tur lombarda par telefonu naudu neiedeva un telefonu atpakaļ neatdeva
Vel pieprasa samaksāt pedejo maksājumu par telefonu un telefonu man neatdos,
vajag izveidot firmu kura slēdz citas firmas kur ir daudz sūdzības.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 08.05.2017

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

D Dontkillmyvibe 25.05.2016

Rakstīt iemācies. Absolūti neko nevar saprast.

Pacco_al 31.05.2016

Vajag izveidot firmu, kura ķer šādus indivīdus un nosūta uz pāraudzināšanu.

A AGr 31.05.2016

Kārtējais varonis, kas grib dzīvot pāri saviem līdzekļiem. Valoda vien jau parāda izglītotības līmeni.
Kāpēc lai kāda firma gribētu dot naudu indivīdam, kas acīmredzami nav spējīgs to atmaksāt. Pilnīgi saprotama rīcība no uzņēmuma puses.

O Oskars1241 12.08.2016

Ja tu esi kredītreformā, protams tev neviens naudu nedos, ko tu iedomājies ka varēsi vēl kādu firmu apčakarēt?

Z zaķis_85 23.08.2016

Tāpēc nevajag iet uz to Banknoti, ne pirmo reizi dzirdu, ka cilvēkiem tur lietas vienkārši atņem. Šādos gadījumos vienkārši jāsauc policija, jo vairāk būs iesniegumi, jo lielāka iespēja, ka viņi tiks sodīti. īpaši tagad, kad no lombards 24 pārsaucās par Banknoti vispār nevar saprast, kas viņi īsti. Juglā eju tagad uz Vitu vismaz parasts lombards ;/

E Enot 21.09.2016

par Nomo mantu - pamegini izlasit ligumu, otraja puse- tur ir rakstīts ka pircejam, nsv tiesības atsavināt un atdot lietošanai mantu, un pēc tam vari saukt policiju , un visu vēl ko velies