www.sudzibas.lv Banknote.lv Slikts serviss

Banknote.lv - Slikts serviss

Man ir pēdējais maksājums, kuru jāveic skaidrā naudā. Es nevaru ierasties Latvijā, varu būt 20 dienas vēlāk, un man tagad būs jāmaksā soda procenti,jo ar pārskaitījumu nevar samaksāt. Vai tas ir normāli?

01.03.2024

Atbilde no Banknote Pārstāvja atbilde 15.03.2024

Paužot uzņēmuma viedokli, vēlamies atzīmēt, ka Banknote.lv vienmēr cenšas sazināties ar sūdzības iesniedzēju privāti, izmantojot šī portāla sarakstes iespējas un atrisināt situāciju godprātīgi. Un arī šīs sūdzības ietvaros, mēģinām sazināties ar tās autoru, lai noskaidrotu precīzāku situācijas izklāstu. Visi mēģinājumi tika ignorēti. Lai atrisinātu augstāk minēto situāciju, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], nosūtot mums ziņu WhatsApp 25664663 vai zvanot pa tel. 66116688

Atbilde no Banknote Pārstāvja atbilde 26.03.2024

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

J