www.sudzibas.lv Banknote.lv Slikts serviss

Banknote.lv - Slikts serviss

Kāpēc Banknote.lv nepadomā par to ka preci klients var izpirkt pa daļām ne jau aiz labas gribas es savu preci ieķīlājot lambarda to izpērkot man netiek piedāvāts izpirkt savu preci pa daļām tas ir piemērs ķīlas summa izņemot sastāda 64.30€ kāpēc es nevaru šo summu sadalīt piemēram divas reizes ok labi procenti to saprotu bet līdz ar to procenti arī mazāki īsāk sakot iedarbināt tādu sistēmu ka to dara citas kompānijas kuras ir šāda iespēja un cik tas ir labi nevis kā uzreiz ņem kur gribi visu summu un pēc pāris dienām ķīlā atkal no jauna.

05.01.2023

Atbilde no Banknote Pārstāvja atbilde 09.02.2023

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

P PatiesiibasMeka 05.01.2023

Tik gudrs, ka jāiet pie viņiem par kaut kādu bezmaz finansistu vai vizionāru. Tikai ne par filologu, jo nu, komati, kas tie tādi..

S Sandis Munkēvičs 05.01.2023

Atvaino ja nevēlies nelasi un nekomentē, un par tevi jau gudrāks esmu

P PatiesiibasMeka 05.01.2023

Tavu gudrību lieliski var redzēt, finanšpratība vien uz visiem simts, Einštein

A Ansis Balodis 05.01.2023

Kur ir problēma atlikt pusi, vēlreiz pusi un tad samaksāt? Atmaksas termiņš nemainītos, naudas daudzums arī nē