www.sudzibas.lv Banknote.lv Slikts serviss

Banknote.lv - Slikts serviss

Slikts serviss, ļoti rupja pārdevēja. Pirms manis bija vēl vecs cilvēks, kas runā krievu valoda, un pārdevēja šo personu neapkalpoja, izskatījās, ka persona runā tikai latviešu valodā un citas valodas nemāk. Es neieteiktu nevienam iet uz šo bankonoti, jo apkalpošana šodien bija ļoti šausmīga vismaz man un domāju vīrietim gados tā pat. Pirmo reiz ar ko tādu saskaros tieši banknote, parasti šeit ir ļoti laipni un pieklājīgi pārdevēji.

02.03.2022

Atbilde no Banknote Pārstāvja atbilde 30.04.2022

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

TasEsLV 02.03.2022

Nesaprotu kur ir sliktā apkalpošana? Tā tiek pieminēta rakstā, bet ko faktiski darija darbinieks - nerunāja krieviski. Kas vēl bija slikts? Valsts valoda ir Latviešu, uzņēmumam ir tiesības apkalpot tikai Latviešu valodā, uzņēmums var izvirzīt prasību darbiniekiem pielāgoties svešvalodai, ja darba specifika to prasa, ņemot vērā, ka kungs bija gados - bija pietiekami laiks apgūt Latviešu valodas pamatus, ja bija tūrists, tad nu neko - neviens ārzemēs ar mums nerunās Latviski.

Good Intentions 03.03.2022

Pa lielam forši, kad zin valodas, bet neko darīt, ja nezin. Nav tā, ka krievu valoda ir obligāta, bet vēlama. Drogas veikalā arī daudz meitenes no provincēm un zina tikai latviešu valodu un bieži krievalodīgie pārmet itkā būtu obligāta, kad tajā pašā laikā dzīvojot Latvijā nemāk ne grama latviešu valodas.

J Jānis Adijāns 06.04.2022

Latviešiem Latvijā ir tiesības nezināt krievu valodu. Uzņēmumiem Latvijā ir tiesības neapkalpot svešvalodā.