www.sudzibas.lv Banknote.lv slikts serviss

Banknote.lv - slikts serviss

Filiālē Maskavas ielā 243 strādā pilnīgs id****, kurš no tehnikas neko nesaprot. Kad atnesu viņam savu Iphone 5s (pirms tam atbloķējot to no Icloud un nometot visu uz rūpnīcas iestatījumiem) viņš apgalvoja, ka tas nav oriģināls Iphone, bet kopija. It kā pāršūts Iphone. Tie, kas saprot kaut ko no Iphone, sapratīs, ka tas nav iespējams. Bet pats smieklīgākais, ka es viņam atnesu savu veco portatīvo DVD atskaņotāju, kurš ir piesaistīts 1.reģionam (Amerika), tas nozīmē, ka viņš lasa tikai 1.reģiona DVD diskus. Par to viņš iedeva 10 eiro. Šis cilvēks nestrādā tur pirmo dienu. Es saprotu, ka lombardos nestrādā IT speciālisti, bet vismaz jāmāk atšķirt oriģinālu Iphone no kopijas. Citā lombardā bez problēmām nodevu savu Iphone.

Rs

Tu Turkey901 16.03.2020

Kāda starpība, grib pieņem, negrib - nepieņem!
Privātais bizness, nav spiesta lieta pieņemt Jūsu krāmus!
Kā arī, vai citu lombardu maz?!

Rs RS 9 16.03.2020

Piekrītu. Bet priekš kam izdomāt visādas muļķības? Lai pasaka ka negrib pieņemt.

Tu Turkey901 16.03.2020

Viņi arī pateica, ka uz aizdomu pamata negrib ņemt, tādas ir viņu tiesības un kursi, kur mācītu atšķirt īstu Iphone no kopijas, vēl nav izdomāti un kritēriji/ vadlīnijas nav nodefinētas!

Rs RS 9 16.03.2020

Da tu vienkārši esi kurš sēž te caurām dienām un komentē visādas. Ej strādā labāk

Ko tu zini ko viņi pateica? Viņi? Kārtējais dīvāna profesors

Tu Turkey901 16.03.2020

Viņi atteicās pieņemt, kas tur var nebūt skaidrs?!
Kārtjais narkomāns, kurš savu viltoto telefonu grib iemainīt pret devu..

Rs RS 9 16.03.2020

Diez vai. Zakto mantu bodes aizstāvis atradies te. Ej tītar darbu atrodi sev labāk.

Lv LVPortal2016 16.03.2020

Man sanāca tieši nopirkt pakaļdarinājumu, bet android un tiklidz izej ara no iestades atpakaļ vairs neņem .

Nav ko zagt

BondsBonds 16.03.2020

Ko tad raudi, te asarām līstot, ja citur paņēma. Izklausas neko nēesi pārdevis.