AtrisinātaBanknote.lv - slikts servis

Sveiki! Ar es vēlos jūs pabrīdināt par šo kompāniju kas sakuma ir pret jums draudzīga nepieciešamības gadījuma dod kredītu, bet pienāca bridi ar visu to ka maksāju laicīgi pat atrāk neka paredzēta grafika, mani viss tiesaka nozīme pasuta tris majas talāk tik apgalvojot kartejo reiz kredīta komisijas lēmums, ar visu to ka šaij firmai visu rēķinus laicīgi maksāju. Tak padomājiet pirms perciet vai nemiet naudu no viniem, jo ka teiciena ka tu pret mani tā es pret tevi

p. S tiešam neiesaku ņemt it seviški kredītu no viniem jo viņi sakuma ok beigas nav vairs pretim nakosi

03.08.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.09.2019

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Ni

Tu Turkey901 03.08.2019

Nevajag vispār ņemt īstermiņa kredītus, kuri ir domāti muļļām, kuri neprot skaitī līdzi un nesaprot uz ko parakstās!
Kredīts var būt kaut cik izdevīgs tikai aizņemoties bankā, ne pie nebanku aizdevējiem, taču banka pieiet īpaši rūpīgi risku izvērtēšanai un aizdevumu saņemt ir krietni sarežģītāk!

Ni Nils P 03.08.2019

Vienkarši atklati man nozog naudu no mana profilauzliekot no esosa piejama kredita limita pekši 0,vai isak sakot mani padara tagad par noziedzinieku

Falconxd 03.08.2019

Es skatos, te kāds ir kredita eksperts.

Alina Ozolina 03.08.2019

Piekritu vairak Nilam ,jo man sads atgadijums ar bija tieši ar šo iestadi tada pat situacija sakuma viss ok un tad sakas vinu iegribas tira balta lapa,bet kreditu vienalga neredz,un tad rodas jautajums ka mes klijenti varetu normali maksat un atiekties pret viniem ja vini rikojas sadi pret mums

Ni Nils P 03.08.2019

Diemzel liekot negativas atsauksmes jus paradat tik savu aprebezoto domasanu par so firmu,jo viss kas ir rakstits patiesiba melo acis skatoties vienkarsi prasti

Ni Nils P 03.08.2019

Vel piebilstams butu ka viniem butu janomaina sauklis kas plivinas pa internetu par viniem

Ga gadalaiks 05.08.2019

Ne Banknotei, ne Mogo, ne jebkurai citai finanšu iestādei nav pienākums jums piešķirt kredītu - ne pirmreizēju, ne atkārtotu.

Pietiek ņemt kredītus un rakstīt muļķības portālā - ejiet mācīties, ceļiet savu kvalikāciju un pelniet vairāk - tad nevajadzēs kredītus no visādām Banknotēm.

Ni Nils P 06.11.2019

Tu tirlin vispar lasit maki vai tik ta izliecies

Ni Nils .p 09.09.2019

Kadas mulkibas ar mani neviens nekur nesazinajas un turpina veljoprojam gudri man e pasta sutit,bet patiesiba sez studentini kas pat likumus neparzin ne grama