www.sudzibas.lv Banknote.lv Slikts aizdevējs

AtrisinātaBanknote.lv - Slikts aizdevējs

Vēlējos iegādāties kā daudzi citi kautko lielāku. Tāpēc aizņēmos no banknotes 500 uz12 men., ar maksājumu 79.34. Veicu 3men., maksajumus 4 men., bija iespēja samaksāt visu aizdevumu. Pazvanīju informācijai cik ir atlikusī summa un neticēju tam ko viņi man teica, atlikusī summa ir 481 eiro. Kā tas or iespējams 3 mēnešus maksāju cetu centā, bet esmu nomaksājusi tikai 18 eiro.?!
Nesaprotu kas tas ir krāpšana vai no cilvēkiem izpiest vairak naudu.
Tas kas šo lasa , rakstu lai neuzķerās uz tādu krāpšanu. Tas ir kas neaprakstāms cik daudz es būtu pārmaksājusi 12 mēnešu laikā?!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.02.2018

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A aicis24 12.01.2018

Vis jau tur ir pareizi,ja tu būtu iedziļinājies līgumā ko tu paraksti,tad tu būtu pamanījis,ka tev ir jāadod 952,08 eiro,tatad procentos vien tev jau jāsamksā ir 452,08 eiro.Un no sākuma tu maksā tikai procentus,bet pamatsumu tikai pēc tam.

A AlEl 12.01.2018

Bet ja tu paņēmi uz 12 mēn, katru mēnesi maksājot 79.34, kā tur var sanākt 500?

A Aigarins 14.02.2018

Procentmaksajumu un kredita pamatsummas maksajumiem, pec taisnibas butu jabut sadalitiem proporcionali pa menesiem, ko cilveks lieto aizdevumu. Tas ir jo ilgaku laiku lieto, jo vairak jamaksa.