www.sudzibas.lv Banknote.lv Senioru aizdevums maldināšana

Banknote.lv - Senioru aizdevums maldināšana

Es pensionāre man 77 gadi, gribēju paņemt senioru kredītu iesniedzot Purvciema banknotē visus prasītos dokumentus, nogaidot apmēram stundu, man atteica jo dzirdot telefonā trešo personu, absurds, un atteica kredītam, man ne parādu, nekādu kavējumu. Tā ir cilvēku maldināšana, ka dod pensionāriem līdz 80 gadiem. Ieteica izmantot lombardu, ņirgāšanās.

06.05.2019

El

Bk BK 06.05.2019

HA HA HA. Pareizi darīja.

Saivii 06.05.2019

Nevajag njemt nekaadus krediitus. Sevishkji uz vecumu. Krediitiestaades never paredzeet,vai speesiet atdot esot shaadaa vecumaa. Kuru katru briidi varat arii kaatus atstiept...

c вашей стороны было неправильно предоставить документы. в доказательство надо было предоставить мочу и кал о том, что вы анатомически пригодны для кредита. в развитых странах пенсионеры на кредиты путешествуют. BK и Saivi мировозрение заключается в коровьих титьках.

Tu Turkey901 06.05.2019

Ja Jums būtu deputāta pensija 1-2 tūkstoši eiro, tad pilnīgi noteikti iedotu, taču, ja pensija ir zem izdzīvošanas minimuma, kuru tā vai tā nevarēs no Jums paņemt, ja parādu izdomāsiet neatdot, tad nav vērts riskēt!

и что? сегодня зарплата есть, а завтра нет.