www.sudzibas.lv Banknote.lv Nekvalatīvas preces

Banknote.lv - Nekvalatīvas preces

Parasti biju iecienīJusi to, ka par zemākām cenām var iegādāties zelta juveliera izstrādājumus, bet pēdējā laikā nopērkot tieši ķēdītes viņas plīst jau nākamajā dienā, nejauši aizķerot taisot matus, protams sapratu, ka lodēta, bet protams brēku netaisīju, aiznesu ar tādu pašu domu kā iepriekš pārdodu esošo un pieliekot klāt naudu paņemu jaunu, bet nepietiek ar to, ka nekvalatīva prece pēkšņi tas ir lūznis, samierinos un pārdodu savu lūzni un paņemu citu, bet ar to tieši tas pats, bet šoreiz iztur ilgāk apmēram mēnesi, auskarus pirku kur svars bija norādīts aptuveni 6g un pārdevēja Saka ka nav viens mazs akmentiņš, viņa zinot, ka esmu regulārs klients un vienmēr, kad vēlos ko jaunu pārdodu esošo un nopērku jaunu, es prasu vai tā actiņa kaut ko ietekmēs, man atbild nē, rezultāts man ir kārtējo reizi lūznis un vēl pēkšņi akmeņus no svara ņem ārā, jautājums, tad kāpēc zelta svaru norāda ar akmeņu svaru? Šādi es gadu cietos un iegrābjoties vairākās precēs, nolēmu brīdināt citus, šo iestādi neiesaku nevienam tirgo tikai nekvalatīvu preci un pat nemin ka tirgo labotas lietas, kas var saplīst jau nākamajā dienà, protams preces nebija tūkstošos, bet simtos gan par preci, pārdodot dabonu desmitus. Pirms pērkat noteikti pārbaudiet kaut vai ar lupu kvalitāti, jo no klienta iepērk kā lūzni, bet pārdod kā kvalitatīvu preci.

31.05.2023

Atbilde no Banknote Pārstāvja atbilde 20.07.2023

Paužot uzņēmuma viedokli, vēlamies atzīmēt, ka Banknote.lv vienmēr cenšas sazināties ar sūdzības iesniedzēju privāti, izmantojot šī portāla sarakstes iespējas un atrisināt situāciju godprātīgi. Un arī šīs sūdzības ietvaros, mēģinām sazināties ar tās autoru, lai noskaidrotu precīzāku situācijas izklāstu. Visi mēģinājumi tika ignorēti. Lai atrisinātu augstāk minēto situāciju, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], nosūtot mums ziņu WhatsApp 25664663 vai zvanot pa tel. 66116688

Atbilde no Banknote Pārstāvja atbilde 17.08.2023

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

P Palīgs neskaidrajiem 01.06.2023

Nu gan atradusi kur iepirkties.. konteinerus parakāt būtu lētāk..

č Čiepiņa12345 01.06.2023

Vēlu veiksmi

B BaigaisDzonijs 12.06.2023

Nemelošu, pats strādāju šajā uzņēmumā. Bet jautājumā par norādīto svaru, varu īsi un skaidri pastāstīt, jā ,iepērkot kādu izstrādājumu vai lūzni, akmeņu svars tiek atskatiīts nost, jo mēs iepērkam tikai dārgmetālu, bet ja tie ir briljanti, tad jādodas uz to filiāli, kur ir speciālas iekārtas ar kurām tos var pārbaudīt, un tad arī par tiem tiks iedota attiecīgā summa.
Bet pārdot preci ir jānorāda kopējais izstrādājuma svars ar akmeņiem , kā arī auzskariem kuriem ir plastmasu aizdares vai kāda cita matreāla iestrādes. Piemēram gredzena zelta saturs sver 5gr, un akmens būs 2.8gr, tad uz cenu birkas būs norādīts 7.8gr. tāda ir likumdošanas prasība, un , ja izdomāsiet šo gredzenu pārdot, tad Jums tiks piedāvāta summa par 5gr zelta.
Bet ja pārdošanas brīdī tiešām trūka kāds akmens, tad šādu izstrādājumu tirgot nedrīkstēja, un šeit ir darbinieka vaina, kuru varētu atrisināt ar iesnieguma palīdzību ( protams ja darbinieks atzītu savu vainu )

B Bez_vārds 12.06.2023

zagļi.

B BaigaisDzonijs 12.06.2023

Ja mēs zagļi, tad visi kas nāk ir afēristi vai vieglas naudas tīkotāji. Jums nav ne mazākās nojausmas, ar ko filiāļu darbiniekiem , ikdienā jāsaskaras. Ja visi būtu godīgi, tad neviens preci ar defektu nenopirktu, jo mēs esam tikai starpnieki, starp pārdevējiem un Jums pircējiem, kuri iegādājas preci no pārdevējiem kuri sola, ka precei nav slēptu defektu. Un pēc visām likumu normām, Jums būtu jājautā garntija preces pārdevējam nevis realizētājam, bet mēs tomēr izsniedzam čeku un ja tiešām ir redzams preces defekts to tomēr novērst mēģinām. Nevis kā pasūtīt no FB vai SS, un Jums atved ķieģeli planšetes iepakojumā.