www.sudzibas.lv Banknote.lv Nederiga prece

AtrisinātaBanknote.lv - Nederiga prece

Seit gan neiet runa par tiesi Liepajas nodalu, bet gan par visu Banknote tiklu. Tad jau labak preci nopirkt 1a.lv nevis lombarda. Velejos nopirkt 7 gadigajam delam datoru letak, bet nu, protams, iegrabos. Lombards, dargie cilveki ir pedeja vieta kur pirkt tehniku. Pirmas divas nedeljas viss oki. Pec tam d****. NEKAD, NEKAD neko neperkat lombardos.

09.12.2018

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.02.2019

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

B

donna b 09.12.2018

Lombards, dargie cilveki ir pedeja vieta kur pirkt tehniku - sie gan ir zelta vardi. Bet divu nedelu laikaa 7 gadigs berns var tik daudz virusu un citu fignu ielaist datoraa ka d**** pienaks pec divam dienam, nevis divam nedelam.

Kolta 09.12.2018

Prieks kam septiņgadīgam bērnam datoru?!

S swizz 11.12.2018

Lombards ir laimes spēle. Arī paši darbinieki nezin cik prece ilgi kalpos. Tāpec tur ir tikai 24h, ir redzēta arī nedēļas garantija. Labāk tomēr izvērtēt cenas starpību jaunai precei vai kaut vai ss.lv apskatīt.
Zināmi gadījumi, kad cilvēki speciāli brāķētu tehniku nes uz lombardu. Tādā veidā cerot ka lombarda darbinieks nepamanīs defektu un viņi varēs savus zaudējumus atsist.