www.sudzibas.lv Banknote.lv Nebrīdināšana

AtrisinātaBanknote.lv - Nebrīdināšana

Vispār jau man fascinē šī kompānija.
Ziniet, viss jau būtu labi, sanāca kā sanāca, ātri vajadzēja naudu, mājās stāvēja spoguļkamera, nolēmu to ielikt šajā kompānijā.
Tā nu sākās ziemas mēneši, nevarēju izpikrt un visu laiku pagarināju, pagarināju, ilgi pagarināju, un vienu mēnesi izkrita no galvas,
neviens, pilnīgi NEVIENS, ne uzzvanija, ne atgādināja, un protams, kad gāju, pagarināt, ( Jā izlaidu vienu mēnesi) Mana kamera bija jau ielikta tirgošanā.
Ziniet nav man žēl, ņemat, bet vai TIEŠĀM, nevar pabrīdināt/atgādināt cilvēkam?
Es visu saprotu, nav daļas Jums, bet šoreiz es uzskatu, ka es tā jau pagarinot pārmaksāju x2 saņemto summu,
aizmirstot vienu maksājumu pakāsu savu kameru! :)

Paldies, ceru, ka man nenāksies vairs dzīvē aizņemties vai kaut kur iesaistīties!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 08.05.2017

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

C critical thinker 01.04.2017

noteikumi paliek noteikumi.

jā, es arī novēlu, lai nav jāaizņemas

Pacco_al 03.04.2017

Esam pieauguši cilvēki un servisi sistemātiski nevar visiem visu atgādināt. Ja lieta tiešām ir tik svarīga uzliec sev telefonā atgādinājumu, ja nav mūsdienīga telefona, pielīmējiet lapiņu pie spoguļa nu nezinu vēl kā.
Visi kā mazie bērni palikuši. Un nav svarīgi kāda ir pārmaksa u.t.t noteikumi ir noteikumi.

E Enotik1258 12.04.2017

uuun kura filiale tas notika?

P Pilots 24.04.2017

Mīļais sūdzības Autor!
Pirms paraksti līgumu,iepazīsties arī ar noteikumiem,kas ir aizmugurē līgumam.
Tur ir attiecīgs punkts 6.3 kur minēts,ka Ja aizņēmējs kavē 7.dienas tad Aizdevējs ir tiesīgs nekavējoties pārdot ķīlu par brīvu cenu! Aizdevējam NAV PIENAKUMS paziņot Aizņēmējam par nodomu realizēt ķīlu! Lūdzu pirms paraksti līgumu,izlasi vispārīgos noteikumus. Un tikai tad,raksti sūdzību.

D Dzidra Gaidele 16.08.2017

Man Aizkrauklē nebija nekādu problēmu.Laikā atdevu. Laipni izskaidroja un apkalpoja.

B Bijabuus 03.01.2019

tādā veidā lombards pelna naudu...viņiem izdevīgi,kad pagarina...,pēkšņi aizmirst pagarināt...,lombards bez piepūlēm pārdot..
ja ir jaizlasa līgumā minētie noteikumi un katrs tos lasīs,tad kāds laiks paies uz katru klientu?