www.sudzibas.lv Banknote.lv Naudas izspiešana

AtrisinātaBanknote.lv - Naudas izspiešana

Tā ir naudas izspiešana, vai arī pat rekets.
Ja, tu pasūti no Jelgavas banknote.lv preces, tad katrai precei ir sava piegādes maksa.
Tātad, ja vēlies iegādāties xbox spēles tad piegāde katrai ir 4eur, neskatoties, ka nāk no tās pašas vietas, varbūt pat tā paša plaukta. Padomājiet, ja vēlaties 4 spēles kurai Cena ir 5eur, kopā šis pasūtījums maksā 36€? Kādēļ, sūtot no āzijas dažādiem veikaliem aļikā ir viena piegādes maksa?
Es ļoti vēlētos iepirkties šajā veikalā, Cenas ir ļoti izdevīgas, diemžēl es to nedarīšu, jo nevēlos atbalstīt šādu praksi. Žēl.

27.12.2021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ērnijs 11.01.2022

Banknote darbinieks ar mani sazinājās, viss atrisināts. Paldies

ē

MURAKAMI 27.12.2021

Tad brauc pā Rīgas filiālem. Dargāk sanāks. Huļi sūdzies, jelgavnieks. Sūtīt uz laukiem ir dārgi.

ē Ērnijs 28.12.2021

1.Es no Jelgavas uz Rīgu vēlos sūtīt.
2. Rīgā šādas preces nav.

G Gulbenietis 28.12.2021

Kā bērnam nav saprotams. Pievilina ar pievilcīgo cenu, bet nopelna uz piegādes rēķina.

C Cukuragrauds 08.01.2022

Jūs jau noteikti, ka pirms ierakstīt sūdzību šeit sazinājāties ar uzņēmumu, lai noskaidrotu, vai var pasūtījumus apvienot?
Šobrīd vairāk izskatās pēc - ieraudzīju, nopsihojos un ierakstīju sūdzību, nevis mēģināju atrast kompromisu. Noteikti, ja nāk no viena plaukta visas preces, varējāt uzzvanīt un vienoties, par vienas piegādes apmaksu, saliekot visas preces kopā.

ē Ērnijs 08.01.2022

Ja ir izveidota mājaslapa, kurā ir šīs funkcijas pievienot pirkumus, tad šādu funkciju un pakalpojumu Es arī izmantoju. Man kā patērētājam, nav jādomā, ka man ir jāzvana un jāprasa kaut ko, ko mājaslapa nepiedāvā.
Jums ir laiks, zvaniet, man laika nav ko tādu darīt un ja šī iespēja pastāv, tad lūgums uzņēmumu norādīt to viņu mājas lapā. Nevis maldināt pircēju.

C Cukuragrauds 08.01.2022

Kāds tur sakars ar maldināšanu? Ja pircēju neapmierina fakts, ka par katru preci ir atsevišķa piegāde, tad arī pašiem ir jāzvana un jāvienojas par iespēju sūtīt kopā visu bez papildus samaksas.

Ja mājaslapā tas nav norādīts, tātad viņi nesniedz tādu pakalpojumu un viss ko varat izdarīt ir atsevišķi vienoties. Tātad vai nu pieņemat to faktu, ka par katru preci sava piegāde, vai zvaniet un vienojaties. Kur problēma? :D Jums vajag, lai būtu izdevīgāka saņemšana vai viņiem?

ē Ērnijs 08.01.2022

Man vajag, lai precēm kuras nāk no vienas Banknotes filiāles, mājaslapā sūtot būtu norādīta viena piegādes maksa nevis par katru preci. Brīnos, ka izlasot tekstu, jūs to nesapratāt?
Kāpēc vispār jums šis ir svarīgi?

C Cukuragrauds 08.01.2022

Tad noteikti, ka bija jāraksta nevis sūdzība, bet ierosinājums :D Šeit jau nu noteikti atbildīgie darbinieki sēž un gaida, kad neapmierinātais Jūs izteiksiet savu pretenziju un vēl definēsiet kā naudas izspiešanu.
Iegāju apskatīties atsauksmes pirms pirkuma veikšanas. Paldies, vismaz mazliet uzjautrinājāt.

ē Ērnijs 09.01.2022

Ja tu nāc šeit un raksti jo vēlies uzjautrināties, tad tu esi slims galvā.

C Cukuragrauds 09.01.2022

Un Jūs jau noteikti esat ar ārsta izglītību, ka diagnozes uzstādāt. Pārlasiet vēlreiz kāds iemesls bija apmeklējumam. Varu uzrakstīt vēlreiz, sīkāk, lai vieglāk būtu saprotams.

Iegāju apskatīties atsauksmes par šo iestādi.
Uzgāju Jūsu pretenziju.
Iepazīstoties ar saturu, sapratu, ka ir aplama un uzjautrinājos.
Ceru, ka šādi ir vairāk saprotams.

Good Intentions 08.01.2022

Protams nav forši, ka par katru preci ir atsevišķa piegādes cena, bet tā šim kantorim ir uzstādīts. Varbūt sazinoties rastu kādu kompromisu vai arī nē, bet tā vietā autors raksta muļķības par izspiešanu un maldināšanu. Дере́вня un konkrēts dunduks.

ē Ērnijs 09.01.2022

Man ir visas tiesības uz savu viedokli un ja dēļ viņa paušanas esmu dunduks tad tu esi bullis kurš īsti nesaprot šīs mājas lapas jēgu. Jo šo komentāru vajag likt zem katras sūdzības.
Tu esi stulbs un tavs mērķis šeit ir bezjēdzīgs.
Un es nodevu sūdzību par manis izsmiešanu. Turpini rakstīt

ē Ērnijs 11.01.2022

Banknote darbinieks ar mani sazinājās, tikām skaidrībā. Paldies.