Banknote.lv - melosana

Sveiki! Nekad neticiet tam ko šeit raksta ka lieta būtu kautkada veida atrisināta. Sakšu ar to ka man ka klientam banknote.lv piekira kredītu neizvērtējot ne grama par maksat spējas iespējam, jo esmu reģistrēts banku datos kredīta vēsture, jo tiklīdz kads skatas manu vēsturi man atnāk e pasts bet ši firma to nav darījusi, kaut apgalvo ka ir mazi un nevainīgi labi zin ka melu traps viniem loti liels, jo melo viņi gandrīz katram otram klientam. Tāpēc tauta iesaku labāk neņemiet pie viniem, ja vienīgais jums palaimējas ka man ja viņi nepārbauda jūsu maksat spējas lietas.

06.11.2019

Atbilde no Banknote Pārstāvja atbilde 13.11.2019

Paužot uzņēmuma viedokli, vēlamies atzīmēt, ka Banknote.lv vienmēr cenšas sazināties ar konkrēto sūdzības iesniedzēju privāti izmantojot šī portāla sarakstes iespējas un atrisināt situāciju godprātīgi. Un arī šīs sūdzības ietvaros, mēģinam sazināties ar tās autoru, lai noskaidrotu precīzāku situācijas izklāstu.
Atbildot uz sūdzības pamatbūtību, norādām, ka uzņēmums darbojas atbilstoši Latvijas likumdošanas prasībām un nozari regulējošajiem tiesību aktiem.
Mūsu uzņēmuma vīzija ir vienkārši un ērti pakalpojumi ikvienam un vēlamies piebilst, ka klientu datu pārbaude vienmēr notiek rūpīgi saskaņā ar likumdošanas prasībām un iekšējiem normatīvajiem aktiem.

Ni

Ni Nils P 06.11.2019

jo es jau sazinajos ar PTAC un uzinaju visu ka sij firmaij loti smagi parkapumi par so visu,jo ka mineju vini aizpildot pieteikumu jus varat algu nez pat 5000 eiro noradit piekirs jums kreditu neizvrtejot to ka jus jau sastaviet melnaja sarksta

Kolta 06.11.2019

Kāpēc ņemt kredītu zinot, ka nevar atmaksāt?!

Tu Turkey901 06.11.2019

Vini ir slikti, jo aizdeva Jums naudu?!

Ventilators 06.11.2019

Nē, viņi ir slikti, jo nepārbauda klienta maksāt spēju. Jo pēc šī skolnieka ieraksta, viņš vienmēr saņem vēstuli, no vienas konkrētas iestādes, kad viņa maksāt spēja tiek pārbaudīta. Šajā gadījumā tas nav bijis un vēstule nav atnākusi ar paziņojumu, ka Banknote ir veikusi pārbaude.

Nezinu, kas ir šis ekslīzīvais cilvēks, taču ticu, ka ja viņš arī savu vārdu ir uzrakstījis nepareizi un ielicis starp burtiem piemēram komatu. Iespējams viņš strādā virtuvē, kur gatavo zupas, jo viņam tāda ir galvā.

Ot Otis 06.11.2019

Šāda sūdzība jau vienreiz nebija ? (hihihi)

Falconxd 06.11.2019

Censas piekasīties, cerot ka nebūs jāatmaksā. :D

Pacco_al 07.11.2019

Pilnīgs sviests. Tātad cilvēks raksta kredīta pieteikumu zinot, ka viņam pēc būtības visiem ir jāatsaka, jo viņam it kā ir slikta kredītvēsture un viņš nav spējīgs atmaksāt, bet ja kāds no kreditoriem mīkstina savu izvērtēšanas politiku un tomēr naudu aizdod, tad viņš ir slikts ar ko ka prasa atmaksāt. Un uzreiz ir jāskrien uz PTAC un jāstāsta, ka redziet es esmu bomzis man naudu nedrīkstēja aizdot, bet tomēr aizdeva, tāpēc sodiet viņus un pie tam es vēl neko nemaksāšu.
Tā sanāk?

Ci Cienijamais 07.11.2019

Tu kuce ks ielika so temu raksti man PM - es tev visu izpuvusos zobus izdauzisu - PM TULIT!