www.sudzibas.lv Banknote.lv Mantu bojāšana

AtrisinātaBanknote.lv - Mantu bojāšana

Nopērkot planšetu bite galīgi jaunu, lietojot maz, bet pienāca laiks kad iekilaju lombarda bez jeb kādiem defektiem viss bija ka mazlietots, bet iekilajot filiāle liela iela uz diviem menesiem, pirms izpirkšanas galīgi šoka ekrāns sasist, pari visam ekrānam, rakstot sūdzibu viniem, viņu atbilde, kad viņi neesot vainīgi, untu tas šoks pasi atsuta foto at veselu preci, uk lai tic tādam komersantam.

Papildināts Voldemars KADIKIS 25.08.2018

Negodiga komercprakse

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.09.2018

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Kolta 26.08.2018

Nevajag likt preces kaut kādos lombardos.

Life_is_life 26.08.2018

Valsts policija

Ieķīlājot preci, dod ķīlas līgumu. Ķīlājot preci, ja ir kāds defekts, tad tam ir jābūt rakstītam ķīlas līgumā. Kā arī darbinieks fotografē preci. Kā minēji ir sasits ekrāns, un tas nav fiksēts ķīlas līgumā, vari prasīt vadību lai sauc, un tad viss risinātos.