www.sudzibas.lv Banknote.lv Maldināšana un krāpšana

Banknote.lv - Maldināšana un krāpšana

Banknote mājaslapā ir vesela sadaļa ar pamudinājumu pārdot savas liekās lietas viņiem, - proti, aizpildot pieteikumu, norādot preces stāvokli un pievienojot foto, viņi izskata variantu un pozitīva lēmuma gadījumā, piedāvā savu cenu par to. Viss būtu skaidrs, bet izrādās, ka kantoris strādā pēc prastāko ielas uzpircēju mahināciju shēmām. Tu aizsūti viņiem foto ar informāciju, bet viņi noteikti krāmēsies tikai ar to, kas nesīs tūlītēju peļņu. Visticamāk, ierīces. To, ka viņi melo, lai vienkārši pievērstu uzmanību, ir atsevišķs stāsts, bet ņemot vērā, kā pārdošanas variants mājaslapā ir pasniegts un kā rīkojas darbinieki, radās iespaids, ka viņi ielīduši labi apmaksātā projektā kas saistīta ar vides aizsardzību bet patiesībā ir krāpniecība, jo neko no tā viņi nepieņem. Aizsūtīju 2 preces testam, - praktiski nelietoti firmas bērnu slēpošanas cimdi un otra, brenda soma, kura arī perfektā stāvoklī. Pēc atteikuma iemesla, ka tādas lietas vispār netiek pieņemtas (apģērbs un aksesuāri) un mana jautājuma kā tad tā un mājaslapā ir pretējs info, cita darbiniece centās "izlīst no situācijas" ar to, ka katrs pieteikums tiek skatīts individuāli.

02.06.2023

Atbilde no Banknote Pārstāvja atbilde 07.06.2023

Labdien!

Paldies par Jūsu atsauksmi.

Saskaņā ar pardod.banknote.lv noteikumiem, katrs pieteikums tiek skatīts individuāli, un tikai gadījumā, ja mēs vēlamies iegādāties noteiktu preci un ir iespējama tās vērtības noteikšana attālināti, pārdevējam tiek piedāvāta preces pirkuma cena. Jūsu gadījumā ir notikusi komunikācijas kļūda, darbiniekam norādot, ka noteiktas kategorijas preces netiek pieņemtas.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Banknote

D Džonis Johansons 02.06.2023

Ak jel!
Es aiznesīšu savas 1x vilktās zeķes, man nepaņems pretī un arī tagad skriešu rakstīt sūdzību :D :D :D :D
Meitenīt domā ar galvu! Šmotkām Andele mandele domāta nevis lombards! Iemet drēbju skpī, lai mantas aiziet uz pabdarību!
Atradusies te aizvainotā milēdija! Smiekli nāk! 100% raudāji arī kad pirmdien bija brīvdiena iedota visiem :D

L Lolliboni 05.06.2023

Pēc komentāra spriežot, esi viens no tiem, kas pat teikumu līdz galam nejēdz izlasīt, kur vēl veselu sūdzību, lai saprastu lietas būtību :D Par Andeles ideju gan paldies, papētīšu kas tas par zvēru un ko ziemā ēd. Galvenais, lai Tu tur ar visām savām zeķēm neesi atkal pretī :D

G godigaattieksme123 04.06.2023

Īsti nav skaidrs, kur tieši problēma, kāpēc viņiem būtu jāpērk viss, ko Jūs piedāvājat? Protams, ka ir jāizvērtē. Varbūt problēma ir lietās, kuras gribējāt pārdot? Labāk būtu pievienojuši visu saraksti un lietu bildes, savādāk šeit ir redzama tikai viena puse, un tas nav objektīvi. Ja godīgi, izskatās, ka esat kāds konkurents vai lieta ir citā, jo problēma ir ļoti pārspīlēta.

L Lolliboni 04.06.2023

Nē, konkurents neesmu gan :D Kā jau minēju iepriekš, - tas, ka konkrētās lietas nepērk ir saprotams, taču pats iemesls atteikumam ir norādīts pretēji publiski pieejamai informācijai. Manuprāt, diez ko patīkami nav, ja cilvēks vadoties pēc tā, tērē savu laiku, taisa pēc iespējas kvalitatīvākus foto, sūta utt, un beigās tikai privāti tiek apgaismots, ka tā kategorija vispār netiek izskatīta. Ja vaina būtu pašā precē, tad tikai loģiski, ja būtu atbilde, ka neredz potenciālu viņas turpmākai realizācijai vai tamlīdzīgi, pareizi? Un gan jau neesmu vienīgais cilvēks, kas tādu atbildi saņem. Tātad, ja jau nav slinkums katram gribētājam atbildēt šādi, ar domu, lai nepiedāvā no tās kategorijas vēl kaut ko, bet tai pašā laikā nenomaina mājaslapas info (kas pēc būtības visu atvieglotu abām pusēm), tad jau tur nav kaut kas tīrs.

G godigaattieksme123 06.06.2023

Ir jābūt vienkāršāk un saprotošāk, neviens neko sliktu Jums nav izdarījis. Iespējams, jā, tā ir kļūda, bet uzpūst no tā tādu problēmu, un teikt, ka tērējāt laiku, taisot bildes (starp citu tā arī neizlikāt pilnu saraksti), kaut vai uz šo sūdzību un komentāriem tērējat daudz vairāk laika. Šajā gadījumā, jebkas, ko viņi atbildētu, būtu neapmierinoši, jo izskatās, ka Jūs ļoti gribējāt kaut ko viņiem pārdot. Ir daudz citu vietu, kur var mēģināt pārdot savas drēbes, kuras tam ir vairāk domātas.

F filcis418 05.06.2023

Slidens kantoris, vinu reizi pārskaitiju šiem naudu par 2 aktīviem kredītiem, pēc 2 nedēļām, kad pienāk maksāšanas termiņš, šie man saka, ka nēesot saņēmuši naudu. Viss itkā notiekot automātiski...
Tikai pēc daudziem epastiem un zvaniem, kā arī saziņai ar banku, banknote pieņem manu maksājumu...
Galvas sāpes!