AtrisinātaBanknote.lv - Maldināšana

No banknotes aizņemos jau kādu laiku un mani nepatikami pārsteidza samaksa par "ātro pārskaitījumu"(7.50eur par 100 eur kreditu) vai nu saņemt naudu 7 dienu laikā.
Būs jāmēklē kāda cita kreditorganizacija. Nēdz kādēļ tagad daudzas kreditorganizacijas kāš naudu par "ātrumu" kopš šis vasaras. Ja kādam ir zinams kur tā nav, lūdzu dot ziņu.

16.08.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 23.10.2019

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

An

Džozefīne 16.08.2019

Nu varbūt vajag iet strādāt nevis tikai kredītus ņemt?

Tu Turkey901 16.08.2019

Maxima vienmēr uzņems ar izplestām rokām jauno kasieri vai krāvēju!

На панель?

Tu Turkey901 17.08.2019

"Золотое дно!"

Na nav nozimes 18.08.2019

Ja Jūsu vienīgais finanšu avots, bez algota darba ir ne banku (augļotāju) kredīti, tad atvainojiet, ar Jums kaut kas nav kārtībā. Kā var dzīvot pārtiekot no kredītiem? Sanāk, ka Jūs aizņemieties kredītu no viena augļotāja, lai nomaksātu iepriekš ņemto kredītu kuru Jums piešķīra cits augļotājs un tā, Jūs turpiniet savu dzīvi visu laiku dzīvojot uz kredītiem. Atvainojiet, bet tas ir slimi lūdzu ejiet pārbaudīt galvu. Tā vienkārši nedrīkst dzīvot!

AigarsRiekstins 29.10.2019

Es domaju ka labak pieteikties kreditam nevis prasit draugiem. Cilvekiem ir dazadas dzives situacijas, bet jaunie maksajumu likumi tas ir arprats! ceru ka vini visi bankrotes un cilveki parstas nemt kreditus.

Ai Aigarins 15.09.2019

Par Banknote.lv varu teikt tikai labus vardus,dzive gadas visadi..ir situacijas kad jaaiznemas.Esmu pateicigs Banknote.lv jo pasiem to nezinot vini loti man palidzeja,sarezgita dzives situacija.Paldies Jums!