www.sudzibas.lv Banknote.lv Ļoti slikts serviss vai nezinoša darbiniece

Banknote.lv - Ļoti slikts serviss vai nezinoša darbiniece

Veikalā Talsos 11.01.2022. Vēlējos iegādāties portatīvo datoru, bet darbinieces atbildes uz maniem jautājumiem bija visai skopas un strupas. Viņa nelikās ieinteresēta kaut ko pārdot! Datoru pat neļāva ieslēgt, tikai teica, ka tas esot lieliskā stāvoklī, tikpat kā jauns. Tad jau nebūtu jābaidās to pārbaudīt, vai arī ir kas slēpjams!? !
Šo iestādi vairs neapmeklēšu un neiesaku to darīt arī citiem! Talsos ir arī citi lombardi, kuros ir laipnāka un ieinteresētāka attieksme.

18.01.2022

Atbilde no Banknote Pārstāvja atbilde 13.03.2022

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

O

A Arina Silavina 14.01.2022
Ļoti labs serviss un pretimnakoši darbinieki.

Sveiki. Visi sudzas,bet es velos tieši preteji pateikt paldies,Banknote darbiniecej,kas atrodas ,Melnsila iela 21 ,Riga. Ļoti atsauciga darbiniece. Bet varu teikt ari par visu kopumà. Sen sadarbojos ar Banknoti,tikaj labi vardi.

A Arina Silavina 15.01.2022
Ļoti labs serviss un pretimnakoši darbinieki.

Sveiki. Visi sudzas,bet es velos tieši preteji pateikt paldies,Banknote darbiniecej,kas atrodas ,Melnsila iela 21 ,Riga. Ļoti atsauciga. Bet varu teikt ari par visu kopumà. Sen sadarbojos ar Banknoti,tikaj labi vardi.

Good Intentions 18.01.2022

Ja nedod pārbaudīt, tad labāk nepirkt.

Good Intentions 18.01.2022

Ko gan parasta pārdevēja daudz var zināt par datoru vai tur esošām precēm. Kādu gadu atpakaļ biju vienā lombardā un tur vecis uzdeva jautājumus jaunai pat meitenei par makita precēm. 🤦‍♂️

O ona987 18.01.2022

Tad kad vajag preci (iesmērēt)pārdot, tad tēlo, ka neko nesaprot, bet, kad pieņem preci, tad gan viņas ir ļoti gudras!

Tā arī var būt.

B Bez vārda vārds 18.01.2022

Es jums piekriitu. Kad shiem jamaksaa par preci,tad katru suudu peeta un veertee, un negrib normaali maksaat,kaa pashiem jaizpaardo tad gan neko nezin 😁 tipiska latvija ar krievijas smaku biznesā.