Banknote.lv - Liekēži

Nespēj atļauties maksāt normālas algas, lai noalgotu kompetentus strādniekus, kas veiktu elementāru preču pirmspārdošanas pārbaudi un apkopi.
Internetā pasūtīju jaudīgu laptopu. Aprakstā kā mazlietots un ar 6 mēnešu garantiju un Cena arī atbilstoši sālīta.
Vispirms pamanīju švīkas uz ekrāna, kas preces aprakstā nebija minētas, bet pie ieslēgta ekrāna īsti netraucē.
Jau pirmajā dienā dators pie intensīvas lietošanas sāka pārkarst, bremzēt un pat restartēties.
Mēģināju zvanīt un rakstīt uz mājaslapā noārdītajiem kontaktiem, lai saprastu kā rīkoties tālāk, bet neviens neatbild.
Dators bija nepieciešams jau vakar, tāpēc aiznesu to pie zināma meistara.
Samaksāju kādus 10 eiro par to, lai vienkārši iztīrītu un iekustinātu ventilatoru. Tagad strādā perfekti un dūc kā bitīte. Meistars gan piepilda, ka dažās vietās skrūvju vietas bija izlauztas vai ar aprautām vītnēm vēl pirms viņa.
Reklamē sevi kā zaļu iestādi, kas nevajadzīgām mantām dod otru dzīvi. Realitātē no kaut kādiem narkomāniem nopērk datortehniku, aizlīmē ar garantijas uzlīmēm un pārdod gluži kā jaunu.

08.08.2023

Atbilde no Banknote Pārstāvja atbilde 14.08.2023

Paužot uzņēmuma viedokli, vēlamies atzīmēt, ka Banknote.lv vienmēr cenšas sazināties ar sūdzības iesniedzēju privāti, izmantojot šī portāla sarakstes iespējas un atrisināt situāciju godprātīgi. Un arī šīs sūdzības ietvaros, mēģinām sazināties ar tās autoru, lai noskaidrotu precīzāku situācijas izklāstu. Visi mēģinājumi tika ignorēti. Lai atrisinātu augstāk minēto situāciju, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], nosūtot mums ziņu WhatsApp 25664663 vai zvanot pa tel. 66116688

Atbilde no Banknote Pārstāvja atbilde 21.08.2023

Labdien,

Esam iepazinušies ar Jūsu sūdzību un mums ir ļoti žēl, ka pirkums mūsu internetveikalā nav attaisnojis Jūsu ekspektācijas un radījis negatīvu pieredzi.

Banknote veikalos var iegādāties gan jaunas, gan lietotas preces. Taču vēlamies vērst uzmanību, ka mūsu veikala noteikumi paredz vairākus risinājumus, kas ļauj saglabāt pozitīvu pieredzi arī kādas preces defekta gadījumā:
- Visiem pirkumiem internetveikalā ir 14 dienu atteikuma tiesības. Jūs bez atteikuma iemesla sniegšanas esat tiesīgs atgriezt preci jebkurā no mūsu veikaliem;
- Ja pēc defekta atklāšanas izvēlējāties preci paturēt, tad visām precēm bez izņēmuma pastāv garantija. Atkarībā no preces stāvokļa, kurš ir skaidri definēts katrai precei, garantija var būt no 14 dienām līdz 24 mēnešiem. Garantijas serviss ir bez maksas. Minētajā gadījumā garantijas vietā tika izvēlēts vērsties pie cita speciālista, nevis pieteikt garantijas gadījumu. Šādā gadījumā mums nav bijusi iespēja pārliecināties par konkrētā defekta esamību un to novērst;
- Jūsu aprakstā minējāt, ka prece bijusi mazlietota un tai bijusi 6 mēnešu garantija. Pēc mūsu garantijas noteikumiem mazlietotām precēm ir 12 mēnešu garantija. 6 mēnešu garantija ir lietotām precēm.
Ar pilniem garantijas nosacījumiem var iepazīties šeit: https://veikals.banknote.lv/garantija

Vēlreiz izsakām dziļu nožēlu par Jūsu pieredzi ar konkrētā laptopa iegādi un ceram, ka turpmāk Jūs izmantosiet kādu no mūsu noteikumos aprakstītajām iespējām šādu gadījumu novēršanai.

Ar cieņu,
Banknote komanda