Banknote.lv - Krāpšana

Iepriekš Banknote.lv aizpildīju pieteikumu par mantas ieķīlāšanu, saņēmu atbildi ka varu ieķīlāt savu preci par 350.00 ierodoties uz vietas pateica 230.00 kādēļ tā ir jāmelo? Prece ķīlāšanai ir jauna un iepakojumā kas nav ticis atvērts ar čeku un garantiju. Reklamē viņi ka dod līdz 95% no mantas vērtības bet realitātē ja mana prece jauna maksā 700.00 bet dod 230.00 tad jautājums kādēļ tā tiek melots klientiem?

19.12.2022

Atbilde no Banknote Pārstāvja atbilde 09.02.2023

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

B Bez_vārds 19.12.2022

Toties šiem ir mode pēc tam to jauno preci tādā pašā cenā kā veikalā pārdot tālāk. Apbrīnojami ,ka šitais bizness vispār vēl dzīvo, jo neviens normāls cilvēks par veikalā cenu lombardā neko nepirks, tad jau labāk veikalā iegādāties. Kur viņi ņem savus pircējus...

G Gulbenietis 19.12.2022

PVN, nodokļi, darbinieku algas, īre.. Tas viss ir jānomaksā. Tā prece var mēnešiem stāvēt. Katrs veikala m2 maksā naudu!

Good Intentions 19.12.2022

@Bez_vārds Pietiekoši daudz interesantu cilvēku ir.

Jabūt izcili gudram, lai ticētu tādām reklāmām. Loģiski, ka piedāvās maksimāli zemu cenu.

Joe Rogans👽 19.12.2022

Es vispār brīnos par lombardiem, ne reizi nav bijusi vajadzība ne pārdot ne pirkt. Kurš ta grib pa savu mantu saņemt smieklīgas naudiņas, ja Facebook vai ss aizies pa vēlamo summu.

G Gulbenietis 20.12.2022

Ātrās realizācijas cena. Tas pats kas ar autiņu, ja gribi piķi uzreiz.

Joe Rogans👽 20.12.2022

Priekš zagļiem, narkomāniem un Book of Ra spēlētājiem ideāli.