AtrisinātaBanknote.lv - Krāpšana

Bija ieķīlāts zāģis bez zvanīšanas informēšanas zāģi pārdeva vaino ka vainīgs pats biju viņu filiāle tik pasaka man žēl saprotu ka jūtaties bet zāģi pārdevuši un tēlo svētos tīri apzog cilvēkus ta jau grūtā brīdī afēru kantoris krāpnieku serviss

18.06.2022

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Klibaisjuris 21.06.2022

Paldies vienam Smiltenes lombarda darbiniekam kurš tiešām ir kārtīgs un Paldies Viņam liels problēma ir atrisināta visu cieņu šim darbiniekam

K Klibaisjuris 18.06.2022

Esu saskāries tiešām krāpnieki

K Klibaisjuris 18.06.2022

Pagarinaju maksājumu caur ibanku preci pārdeva naudu neatgrieza arī Smiltenes banknote kauns par tādu iestādi zagļi pēdējie

Jā, banknote ir tizls lombards un tagad krīzes laikā viņi palikuši vēl tizlāki, skopāki. kā arī nenovērtē preces reālo vērtību.

shandi23 18.06.2022

Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at [slēpt]@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.