www.sudzibas.lv Banknote.lv Ķer uz muļķi

AtrisinātaBanknote.lv - Ķer uz muļķi

Šis kantoris ir bomba: d
viss jauki un pozitīvi, parāda cik būs jāmaksā un līdz kuram datumam.
Bet tiklīdz apstiprini visu informāciju, lai saņemtu summu, pēkšņi 33 eur jāpiemaksā lai saņemtu uzreiz?
Iepriekš nekur nepieminēja un nerādīja cik būs jāmaksā, lai saņemtu aizdevumu.
Būtu zinājis, ka tādu summu prasīs par saņemšanu - nebūtu pat skatījies.

Lai gatavojas tiesāties par patērētāju maldināšanu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 09.04.2020

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Komentāri (1)

Pacco_al 01.02.2020

Nu šī informācija pēc būtības nav slēpta. Kā tu raksti parāda cik būs jāmaksā par saņemšanu pēc tam, kad esi apstiprinājis summu. Var būt tas ir procents no summas, kuru aprēķinā brīdī, kad esi apstiprinājis summu, bez tam līgums vēl nav noslēgts un summa nav izmaksāta. Pieteikuma laikā ir iespējams atteikties, bez jeb kādām sekām.
Savukārt, ja līgums būtu noslēgts un izmaksas brīdī tiktu noņemti 33 eiro, tad tā būtu nekorekta rīcība.
Nekur iepriekš nebija rakstīts? Kur tev vajadzēja to iepriekš uzraustīt?
Lai gatavojas tiesāties!? Jā tikai divas lietas ir neizmērojams - visums un stulbums. Bet ja nopietni, tad nekāds līgums starp Aizdevēju un aizņēmēju netika noslēgs, līdz ar to, nekād juridiskas sekas neiestājās. Tas ka kāds iedomājas, ka komisijas maksa ir jānorāda izlecošā banerī, tiks līdz ieiet lapā ir mazsvarīgi, jo tik pat labi kāds iedomājas, ka pirmajai ir jābūt norādītai procentu likmei, vēl cits, ka pārmaksai, bet kāds cits uzskata, ka pirmajam ir jābūt norādītam maksimālajam vai minimālajam termiņam. Jeb kā teikts parunā - trīs latvieši, pieci viedokļi.
Citus jau visi ir gudri pamācīt, bet pašam ...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes