www.sudzibas.lv Banknote.lv Darbs banknote

AtrisinātaBanknote.lv - Darbs banknote

Sveiki nostrādāju pie šiem labu laiku. Kad aizgāju prom neizmaksā šis kantoris neko. Algas vieta iedod mantas kuras esi pieņemis, kuras pie tevis ir bijušas kilatas un pasaka visu labu. Samaksa tikai stundas likmes algu un atvaļinājumu, no ka mantas iedeva 90% no algas. Proti bonusu piemaksas dalu paturot sev. Pieradams nekas nav jo piemaksas katru mēnesi mainas no darījumu skaita. Šajā krīzes laika vel samazināja algu pilnīgi visiem darbiniekiem. Uzskatu ka nevienam šajā kantori nevajadzētu sakt stradat, kur nu vel kredītus ņemt, bet par to cits stasts. Kamēr Jūs strādājat un veicat milzīgus labumus un pelnu firmai, beigas tevi uzskata par suni. Solit sola ka bus atalgojums, bet primāri ar lielam dotibam un zinašanam nav ne tuvu ko šie stāsta. Ja kadam no augšas neiepatiksies vai liksies aizdomīgs tad ilgi nestrādāsi. Sev augstāk stāvošajiem algu palielina, bet reāli darbiniekiem filiāles ne.

09.06.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.08.2020

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

D drosmiga 25.01.2020
Serviss

Vienīgais ko varu teikt ,ka kantoris ar ļoti lielu apetīti.Aizņēmos 400 ,bet kopa attdoti jau ap 600 un vēl tik pat grib.

S Sudzibas.lv Admin 11.06.2020

H hehe 09.06.2020

Kur problēma, uzbliez savu uzņēmumu un palielini algu cik gribi!

Vagons Komā 09.06.2020

Sūdvagons ir mītisks pusdievs, kas ir vilciens ar dzelkšńiem un ja viņu attēlo viss sāk smirdēt un rēgoties sēnes. Es viņu pielūdzu un gaidu, bet tâ arī nesegaidīju. Kļīst leģendas, la viņš cilvēkus par sënēm părvērš. Bet viņš mani piekāsa. Jau nedēļu sēžu stacijā un vilciena kā nav tā nav.

G gesta_non_verba 10.06.2020

Paldies par brīdinājumu. Ņemsim vērā!

B bgeits1 20.07.2020

Uzņēmums ir ok , tas ,ka Tev atdeva algas mantas - tā ir tava nekompetence. Tāpat vien ,algas mantas nedod . Arī daudz kas ir atkarīgs no reģiona ,kurā strādā ;)