www.sudzibas.lv Banknote.lv Pārdod bojātas preces

AtrisinātaBanknote - Pārdod bojātas preces

Nopirku portatīvo datoru ventspils banknotes filiāle un pirkšanas brīdī viss izskatījās normāli, aizgāju mājās izmēģināt tikko nopirkto datoru un atklājas defekti - baterija neiet, visslaik jātur pie vada; nekādīgi nevar palaist mūziku, nu nekāda nenāk no datora un vēl windows nav aktivizēts un tā aktivizēšana maksā vairāk nekā cik es par viņu samaksāju. Un tagad nākamajā dienā eju prasīt naudu atpakaļ un viņi pasaka ka pats vainīgs ka nepārbaudīju.

13.02.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 20.03.2019

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

really? 13.02.2019

Bus tev vien,lauku zelli, jaturpina iepazisanas portaalos no telefona sedet,esi iepircies! :D
Un logiski,ka lomarda atpakal nenem,tie laimigi,ka kadam ieziedusi.

Džozefīne 13.02.2019

Nu, būtībā tā jau ir, ka pats vainīgs, ko tad nepārbaudīji?

ramona 13.02.2019

A ko tu gribēji? Lombardā jaunu nopirkt? Pats vien vainīgs. Skopais maksā divreiz

La LaumaLubāne 06.03.2019

Loģiski nevienā lomdarbā nekādas ''grabažas'' nav jāpērk. Tas ir viņu stulbais un netīrais bizness. Zināms, ka ļaudis turp atbrīvojas no visvisādiem mēsliem.