LV RU
www.sudzibas.lv Banknote.lv Krāpnieku firma

AtrisinātaBanknote - Krāpnieku firma

Gribat būt apkrāps ar algu - nāciet strādāt uz Sia"Ekspress Credit". Vislaik tikai sola un stāsta pasakas, bet nevienu solījumu netur un visas vienošanas pārkāpj. Tāpēc visi normālie darbinieki mūk un strādā pasrvarā alkoholiķi, zagļi un narkomāni. Laikam tāpēc, ka saimnieks pretīgs žīds. Attieksme pret klientiem tāda pati. Samainīs noteikumus līguma otrā pusē nebrīdinot, lai izspiestu lieko centu. Tāpēc filiāles regulāri apzog un ver ciet. Drīz bankrotes. Normālie cilvēki tur sen vairs neiet dēļ drausmīgiem procentiem un attieksmes. Tāpēc ņem darbā jaunus lauciniekus bez izglītības, kurus vieglāk apšmaukt un kuri neies sūdzēties. Pēdējo algu vispār nedabūsiet visdrīzāk. Pēc pārbaudes laika vienpusēji groza darba līgumus, lai padarītu darbiniekus par naturāliem vergiem. Drošības dienests tik vājš, ka regulāri pieņem darbā zagļus pat meklēšanā esošus un kad apzog kārtējo filiāli dala iztrūkumus uz visām galvam, lai uzņēmums neciestu zaudējumus. Sāksi meklēt taisnību - atlaidīs. Tāpēc pedējā pusgadā apzagti vairāki lombardi un bija jāslēdz vairāk nekā 20 filiāles. Jo vairāk stundas strādāsi, jo mazāks stundas tarifs. Tāda politika, lai nemaksātu virsstundas. Un sūtīs tevi pa visu rajonu, jo nepārtraukti darbinieki bēg prom un citus muļķus vietā arvien grūtāk atrast. Rīgā vispār jautri - homoseksuālistu ielika par menedžeri, lai visiem jautrāk. Pretīgi, kad priekšnieks skatās uz tevi ka iemīlējusies meitene un ejot garām mēģina paglaustīt. Bet vispār tik daudz narkomānus darbā neesmu redzējis nevienā citā uzņēmumā. Neiesaku iet uz "saliedēšanas pasākumiem". Tur skraida zombi zem šprices un alkāni guļ uz galdiem. Cik prasīts iedot visiem testerus un atlaist ar pantu, ta arī neiedeva. Tik regulāri kāds atslēdzas filiālē klientu priekšā vai pazūd ar visu naudu un klientu ķīlam. Un ja kāds tomēr grib tur iet strādāt par to smieklīgi naudu tad iesaku vilkt cimdus, jo var dažādas infekcijas dabūt no netīrām mantam, bet apdrošināšanas nav. Saslimsi - atlaidīs.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 23.03.2017

Uzņēmuma Banknote pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

An

Komentāri (8)

Jo John Snow 17.02.2017

Donat, tas tu ? Atkal tevi atlaida?

Pa Patiesības cīnītājs 17.02.2017

Pazīštu šo cilvēku personīgi Šīs sūdzības ir no viltus profila ko īstenībā raksta krāpnieks Donāts Gaidis sakarā ar to kad viņš ir ticis atlaists no daudzām darbavietām

T. T.J. 17.02.2017

100 punkti Donats viņa izteicienus var atpazit no 100 ????

"Tāpēc visi normālie darbinieki mūk un strādā pasrvarā alkoholiķi, zagļi un narkomāni." - un kurš no tiem Tu būtu? Varbūt visi reizē?

21 21.gs 03.05.2017

Algu naksies redzet pienemtajas it ka parvertetajas mantas kaut ari ir teikts izmanot salidzini.lv majas lapu - kura cenas ir no neatminamiem laikiem pirms aiziesanas uztaisis vel inventuru un izdomas vel ko atrast. Opcijas divas turpinat stradat un vini piedava atmaksat par parvertetajam mantam pasam ar kreditu :D Praktiski tu pats klusti par klientu :D , Atvilks no algas katru menesi. Parvertatas mantas vienkarsi iedos tev pasam uz rokam pardot :D. Ja daudz iebildisi saksies mobings. Tads 90to reketieru klubinsh. tagad manuprat deve sevi par "Banknote" Neiesaku nevienam stradat sija kantori!

Ze Zeltacs 05.03.2018

Well... Ja dod klientiem par sūdiem kosmosu - pats vien esi vainīgs. To pašu salīdzini.lv arī ir jāmāk pareizi izmantot un tas nav vienīgais portāls globālajā tīmekli kur var noskaidrot preces vērtību.

Da darbinieks123321 29.06.2017

Šī ir ļoti laba darba vieta. Vadība ļoti pretīmnākoša un kolēģi ļoti izpalīdzīgi. Neko sliktu par šo iestādi nevarētu teikt. Prieks ka strādāju tik draudzīgā kolektīvā. Vienīgi sliktais kas ir tie ir klienti kuri meklē problēmas nevis izmantot Banknote pakalpojumus. Bet tā viss ir lieliski!

Ve Vest 06.01.2019

Agris ir krãpnieks. To zina visi. Donātu arī appisa uz +/-1000€ vismaz ka citus, kas grib iet prom.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes