Baltkom TV

Es labaak neskatos TV vispaar, nekaa lietoju Baltcom. Kanaali neraada, internets daargs un mana vecmaaminja velkaas aatraak peec olaam nekaa Baltcom internets uz one.lv. Kanaali ar sniegu, biezhi vispaar kanaalu nav. Kaut kaadas tabulas... reklaama jau laba, bet izpildijums ;(((((

Z zigis 21.09.2003

Nepatiik - neskaties! :) Ir tachu arii citas kabeljteleviizijas!Telia, Fao, etc. Izveelies!

A Anna 11.06.2008

Reizēm histēriski smieki, nāk par LV vīriešiem, kas neko nejēdz no tehnikas, signāliem un TV=D=D=D=D=D
Parādi Man lūdzu gudrīt to ideālo TV kompāniju, kura nodroši 100%kvalitāti??!!:o
Iedomājos, vrb, kāds IR tāds, kas arī saprot, to, ka TV signāls un kvalitāte IR atkarīga ne tikai no pašas firmas, bet arī no laikapstākļiem, kabeļu zagļiem, avārijām, elektrības profilaksēm, ugunsgrēkiem, utt!!!
Bet protams, to taču ļielākā daļa nespēj saprast..;)
Un neviens taču nespiež izmanto Baltkom pakalpojumus, ja reiz viņi ir tik sliktā kvalitātē..
vari mainīt iet pie Izzi, Latelekom, Tele video tīkli, TVT, VISASAT, UNISATutt..utt...=D=D=Dar ideālajām kvalitātēm=D=D=D=D=D=D
PS:Šaubos, vai spētu, kaut dienu iztikt bez TV, ja tik ļooti satraucies par sniegu uz ekrāna, kas reizēm parādās..Iespējams esi viens no TIEM..ATKARĪGAJIEM=P