Baltikums Apdrošināšana - Visatļautība

Madonas nodaļas vadītāja ar ekspertu atklājuši kā papildus nopelnīt, dzenot bojātos auto uz savu paziņu servisiem un vienojoties par nedaudz lielāku remontizdevumu samaksu nekā patiesībā vajadzīgs, kuru pēc tam sedz pašu apdrošinātāju firma. Starpību naski sadalīdami uz galviņām. Nu no vienas reizes nekāda lielā peļņa nesanāk, bet, ja to dara regulāri gadiem ilgi...

V

B Bella555 22.06.2014

Bez divām lietām viņa nekādi nevar iztikt, bez alkohola un šļāgermūzikas. Tas tiešām ir traki, ka sieviete dzer! Neārstējami.

1 123123123 29.06.2014

Es jau gan viņas vietā rakstītu uz pašas vēlēšanos, nevis te mūsu saietos tēlotu naivu kundzīti no provinces. Cik man te zīlīte atnesa ziņu pie loga, ka rudens pusē būšot jauna vakance.

E ES9 30.06.2014

Par to nelegālo servisu vajadzēja vispirms ziņot VID un tad rakstīt komentus. Citādi kāds stukāčs jau būs bridinājis un servisa vietā jau būs uzrakts puķu dārzs un garažā būs trušu būri salikti. Stukači tak neguļ!

L Lv2014 21.07.2014

Nu būs jābrauc uz Īriju sēnes lasīt. Vai viņai pašai bērni ir?

P Pērle 24.07.2014

Ir bērni, bet tiem jau sen pāri 30 gadiem un izklīduši pa pasauli.

K ko??????? 01.08.2014

Es viņus abus labi pazīstu personīgi, jā serviss ir un dzeršanas ar notiek regulāri!!! Bet. ko tam saucamajam civilvīram darīt!? Oficiāli viņš nekur nevar strādāt, jo valsts no algas uzreiz ieturēs 60% par alimentu nemaksāšanu un gaterī ar nepavilks, problēmas ar veselību un uc. Naudu vajag viņiem daudz, jo ir kredīts par māju vēl nenomaksāts vairāk kā 15 000 eiro, plus mazi kredītiņi vairumā! Tākā tas nelegālais serviss bija vienīgā izeja, kā kautcik nopelnīt. Jā par alimentiem varu piekrist, tie bija jāmaksā.

B Bitīte-25 04.09.2014

Jālaiž tik vaļā, kam mums tādi ir vajadzīgi!

K kafijas tase 16.09.2014

Nu tas nav nekas traks mūsdienās, ka pavecāka sieviete dzīvo kopā ar pacmitgadu jaunāku vīrieti- tā ir mode. Tas nekas, ka plencis un bijušais daudzbērnu ģimenes galva, vārbūt tā ir tā lielā mīlēstība...Bet par visu citu ir jātaisa audits.

N neitrāli 21.06.2015

Mad. vid. galvenā tant. ir uz vienu ķep ar viņ. Jāinformē Rīg. vid, lai tais kadru maiņ, citādi nopludin priv. person. info vec. draudz. vārdā.

F F2F3 23.06.2015

Tak viņās, , štucers, , soc. tīklos zem slēptiem, , nikiem, , jau izsaka slēptus draudus apkārtējiem... Viņš savā skurbulī laikam nenojaušs, ka nav vairs 90-tie gadi un uz draudiem būs adekvāta rīcība...prokuratūra un vēlāk restes...Nevar vairs šajos laikos dzīvot ar 90 gadu domāšanu, ja negrib nonāk vietā kur saule ir rūtota... Apkārtējie cilvēki jau vairs nepieļaus viņai tādus izlēcienus kā agrāk. Tākā uz viņas kuģa valda panika, atriebības alkas, dusmas par gaismā nākušo patiesību... un tuvākajā laikā pelēkdrūma nākotne. Process iet neizbēgamo ceļu... un strauji lejā no kalna uz tumšo bezdibeni...Tākā sekosim līdzi.

I ir tāda lieta 23.06.2015

Tieši tā! Mad. Vidiene ir viņai veca padruška no veciem laikiem, tādēļ jau tik brīvi rīkojās. Viņa varētu mēģināt iegūt info- kurš uz galveno filiāli aizsūtija datus per nelegālo servisnieku. Vajadzētu jau laicīgi informēt pašu augšu, lai pieņem mērus. Informācijas nopludināšana ir ļoti bargs sods un privatpersonu datus ar nedrīkst nopludināt.

I iiiiiiiiiiiiiiiiiii 09.03.2016

Domājot uz nottinghamu uk doties.