Baltikums Apdrošināšana - Visatļautība

Madonas nodaļas vadītāja ar ekspertu atklājuši kā papildus nopelnīt, dzenot bojātos auto uz savu paziņu servisiem un vienojoties par nedaudz lielāku remontizdevumu samaksu nekā patiesībā vajadzīgs, kuru pēc tam sedz pašu apdrošinātāju firma. Starpību naski sadalīdami uz galviņām. Nu no vienas reizes nekāda lielā peļņa nesanāk, bet, ja to dara regulāri gadiem ilgi...

V

P plastalins 06.12.2011

VALDI NESI SKAUDIGS BUSI BAGATS...

K kk 08.12.2011

Tas tā ir ne tikai Madonā, un ne tikai Baltikumā. Kā lai citādāk apdrošinātāji izdzīvo??

L Ligii4 07.06.2012

Kas tikai neatklaajas!!!

S Samanta69 27.07.2012

LAIKAM ALGU SEV NEVAR NOPELNIT, KA SHEMO !?

K Kleopatra 13.07.2013

Nu viss skaidrs, man vina nekad nav patikusi...

K Kleopatra 13.07.2013

Man vina nekad nav patikusi...

L Laima68 20.12.2013

Njaa, nu cik mēs ar kolēģītēm spriedām un nācām pie seciājuma, ka viņai ir nopietnas problēmas ar grādīgo, jo aplūkojot sejas vaibstus, tad tur ir viss saskatāms, liec smiņķi kaut 2 cm virsū tāpat nenoslēps. Nekā personīga, tikai mūsu secinājums, visiem jaukajiem kolēģiem veiksmi darbā!!!

S Saisala 02.01.2014

Laimiņ, varbūt tā problēma ir iedzīmta un tieksme ir pārāk liela, tad tur neko nevar līdzēt. Bet visā visumā, ja darbs ir diezgan atbildīgs, tad jau ar to lietiņu nevajadzētu aizrauties, lai katra pirmdiena nenāktu tik grūti, ka nevar savākties un ierasties darbiņā, tad nebūtu jasadomā dažadi attaisnojoši iemesli un uc.

S Skolas iela 09.02.2014

Pudelei tak naudu vajag (pārāk skopi lai pirktu par savu). Abi ir labi zināmi grādīgo dzērienu cienītāji mūsu pusē (pilsētā), jo vairāk glāzites tiek ierautas, jo lielāki plāni tiek kalti (gandrīz katru ned.) Cik man nācies manīt, katru ned. nogali tas eksperts izstreipuļo no viņas mājas (uz rīta pusi) un saliecies deviņos līkumos lēni virzās uz savas mājas pusi. Man jau arī vienalga, bet dīvaini darbinieki tur figurē.

Q QQQ5 07.03.2014

NU KO JŪS TE ŅEMATIES PAR SĪKUMIEM! PIRMS PĀRIS GADIEM SAGAIDOT JAUNGADA NAKTI, TAD GAN VIŅAI DZERŠANA IZNĀCA LIKTENĪGA. BŪDAMA KĀRTĪGĀ SKURBULĪ VIŅA GRIBĒJA UZRAUSTIES UZ PILSĒTAS CENTRĀLĀ LAUKUMA STRŪKLAKAS, KAS PILNA AR ĻAUDĪM, LAI SAFILMĒTU BILDĪTES PRIEKŠ DRARUGIEM.LV, BET KĀPIENS SANĀCA ĻUMĪGS UN ŠI NOVĒLAS KĀ SNIEGA PIKA UZ BETONA. KAD CILVĒKI IZBRĪNĀ IESKATĪJĀS, TAD VIŅAS KĀJA JAU BIJA UZ OTRU PUSI, SKATS NEBIJA NO LABĀKAJIEM, CILVĒKOS IZCĒLAS MAZA PANIKA, BĒRNI SĀKA RAUDĀT, VECMĀMIŅAS KLIEGT, VECTĒTIŅI SAMAŅU ZAUDĒT. TAD KĀDS NO APKĀRTĒJIEM IZSAUCA ĀTROS UN VIŅU LAIMIGI NOGĀDAJA HOSPITĀLI. BET VIŅA BIJA TĀDĀ ALKOHOLA IETEKMĒ, KA NEKO PAT ĪSTI NEATCERĒJĀS UN BEIGĀS VISS LAIMĪGI BEIDZĀS VISU SASKRŪVĒJA, DABUJA PAT LABU KOMPENSĀCIJAS NAUDU UN BRĪVDIENAS. BET FAKTS KĀ TĀDS BIJA BRIESMĪS, NODAĻAS VADĪTAJA SKURBULĪ GUĻ PIE STRŪKLAKAS, KAS PILNA AR SIMTIEM ĻAUŽU! TIEŠĀM KUR VIŅI TĀDUS SAMEKLĒ?! JA LIKTU PŪST TRUBIŅA, TAD 3 PROMILES BŪTU KĀ LIKTS.

A aldisa066 07.03.2014

Nu taa jau nebuut nav vieniigaa kompaanija kas taa dara.

S servisnieks68 28.03.2014

Tak Valdi paklau, kādi paziņu servisi? Tak viņai privātmājā ir nelegāls serviss, kur viņas civilvīrs skrūve beigtos auto, bez nekādiem nodokļiem un papīriem. Nauda pataisno, , Zemes bankā, , jo tas arī ir iemetējs no Praulienas.

Z zinātājs95 04.04.2014

Tāds tādu atrod...

N Narcise28 19.04.2014

Vai jums tur VID nemaz nepilda savus pienākumus? Tad jāziņo uz Rīgas VID, lai veic pārbaudi un saliek sodus (netā ir visa kontaktinformācija).

A A.A. 21.04.2014

Hmm divi vienā, nelegāls serviss un pritons zem viena jumta.

G garām ejot 03.05.2014

Tak gribēdams viņš to servisu oficiāli nevar reģistrēt un maksāt nod. jo ir 6 bērnu tēvs un jau vairāk kā 10 gadus nav maksājis alimentus. Tak jau pārādā valstij būs vairāk kā 35 000 eiro sakrājušies, to servisu legalizēt nav nekādu iespēju.

P Pārsla47 06.05.2014

Nu baigā, , ģimenīte, , tas ir kautkas jauns!!!

? ??????123 13.05.2014

Ar pudeli pievilināja, ka pameta tik daudz bērnus?

T Tieši tā111 23.05.2014

Tiešām žēl to bērnu bariņu. Tas viņas vecis ir desmit gadi par viņu jaunāks un kad gāja prom no bērniem, daudzi vēl bija mazgadīgie. Tak viņa bija satikusies ar to bērnu māti benzīntankā un izplēsušās pa asfaltu vārtoties. Tad jau ar visa mūsu pilsēta sačukstējas veselu gadu pēc tā neprāta vietējā benzīntankā.

J Jēkabštāte1965 28.05.2014

Vai vai vai vai...skatos viņa savu tikumu nav mainijusi. 90- tajos viņa dzīvoja Jēkabpilī un bija atvērusi savu desas cehu. Cehs arī strādāja bez papīriem un nekādi nod. netika maksāti. Laika gaitā gaļas piegādātājiem- zemniekiem tika palikts parādā par piegādāto gaļu, sanāca labs cipars. Parto skanošo viņa bija nopirkusi džipu un par zemniekiem nelikās nezinis. Vienā dienā, kad zemnieku mērs bija pilns, tad tie paņēma to džipu, lai segtu zaudējumus. Jezga ar bija liela, jo nācās viņai braukt prom no pilsētas un pat gadu slēpties laukos meža mājiņā nomaļā vietā. Tur pavadijusi apmēram gadu, , mierigi dzīvojot, , viņa devās Vidzemes virzienā un lūk rezultāts!!!