www.sudzibas.lv Baltic Translations Baltic translations nemaksā saviem tulkiem

Baltic Translations - Baltic translations nemaksā saviem tulkiem

2018. gada janvāra sākumā pienāca pieprasījums no uzņēmuma Baltic Translations dažādiem tulkojumiem no itāļu uz latviešu valodu un otrādi. Par laimi balstoties uz visām pieejamajām sūdzībām par šo uzņēmumu internetā, uzņēmos tikai pāris tulkojumus un neuzņēmos apjomīgākos darbus. Šobrīd ir aprīļa beigas un apmaksa par janvārī tulkotajiem darbiem nav vēl arvien notikusi. Tad, kad darbus vajag iesniegt vajag ātri, ātri, bet pēc tam paiet mēneši kamēr grāmatvedība atbild uz e-pastiem, kādi sadarbības līgumi ir jāslēdz, lai viņi varētu veikt apmaksu. Kad visi līgumi ir parakstīti un nosūtīti pa pastu, tad sāk solīt, ka tiks veikta apmaksa, kura tā arī nenotiek. Padomājiet divreiz pirms ielaisties ar šo iestādi. Nezinu vai ir tā vērts viekt darbu un gaidīt vairāk nekā 4 mēnešus apmaksu. Turklāt es viņu vēl arvien neesmu saņēmusi.

M

Komentāri (4)

N Nežēlīgā Aita 18.04.2018

Lūdzu izlasiet jaunāko ierakstu šajā portālā par Baltic Translations un sniedziet man jebkādu kriminālprocesam noderīgu informāciju.

Mana pieredze ar Baltic Translations ir tieši tāda paša, ilga un murgaina, tāpēc uz šo brīdi es šīs firmas numurus savā telefonā esmu nobloķējusi, lai viņi nespētu man bāzties virsū ar saviem "vilinošajiem piedāvājumiem".

Z Zanna 01.10.2018

Аналогичная ситуация. Уже который раз пишу Baltic Translations SIA, чтобы оплатили счёт. С момент выписки счёта прошло почти 4 месяца, а полной оплаты ещё нет. Благодоря настырности и неоднократным письмам удалось добиться частичной оплаты счёта. Очень неприятно!

T Tulks2 16.01.2019
Nemaksā algu par darbu

Kā tulkotājs, lūdzu nestrādāt ar šo kompāniju, jo nemaksā algu. Jau pusgadu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes