www.sudzibas.lv BALTA Negodīga rīcība un ņirgāšanās

Balta - Negodīga rīcība un ņirgāšanās

AAS BALTA sevi min kā godīgāko apdrošinātāju latvijā jau pēdējos 14 gadus - meli. Iekļuvu auto negadijumā kuru izraisija BALTA apdrošināta mašīna. Pieteicu atlīdzību, autbrauca vecs onkulis visu sabildēt, pēc divām nedēļām saņemu zvanu par to ka ir veikts aprēķins. Auto uzskata par "norakstītu" jo izmaksas ir lielākas kā vērtība. Vērtība esot 1216€. Salīdzinot ss.com ar līdzīgiem auto uzreiz var redzēt ka vērtība ir vismaz 700€ Par mazu. Protams sāku prasīt kāpēc tā, uz ko man tiek atbildēts, auto tehniskajā apskatē ir 5 vieninieki, aizmugurē nedeg lampiņa. Jā, kā faktu piemin nedegošu lampiņu. Pēc maniem uzskatiem auto vērtība bija 2000€ pirms avārijas, bet tirgus tendence ir noņemt līdz 200€, tātad vismaz 1800€.

Es palieku apsmiets, bez auto, un beigās pašam būs vel jāmaksā no savas kabatas.
Varbūt kādam noderēs, jo iesaku auto vest uz servisu kur serviss viņiem piestādīs tāmi. Kā arī pats nekad neapsvēršu baltas pakalpojumus.

AASBALTA Pārstāvja atbilde 02.11.2017

Labdien!

Paldies par komentāru. Jūsu viedoklis un atgriezeniskā saite mums ir ļoti svarīga. Lai varētu izvērtēt konkrēto situāciju un sazināties ar Jums, ir nepieciešama Jūsu kontaktinformācija (telefona numurs, e-pasts) un konkrētā gadījuma apraksts. Aicinām Jūs sazināties, nosūtot e-pastu [email protected], aprakstot problēmu un sniedzot savu kontaktinformāciju.

Ar cieņu
BALTA

Z zilais valis 03.11.2017

Kāds auto? Gads, modelis?