www.sudzibas.lv BALTA Национальная неприязнь

Balta - Национальная неприязнь

Хотела бы отметить невежество и хамство оператора Снежаны Барковской As Balta в даугавпилском филиале на улице имантас. Мы с детьми были вынуждены бежать с украины. И сейчас живем, учимся и работаем в даугавпилсе. Мы пришли с детьми оформить страхование жизни. Но девушка отнеслась к нам крайне негативно, как только узнала что мы беженцы. Она высказалась, что такие как мы должны жить в бараках, а не оформлять дорогие страховки. От такого необоснованного хамства у меня просто пропали все слова, тем более я была с детьми. Я понимаю, что нас тут ни кто не ждал и не звал, но мы вынуждены были бежать. Желаю никогда не оказаться снежане барковской и её семье (если она у неё есть) в такой ситуации. Надо быть добрее, тем более я пришла за услугой.

27.04.2023

Atbilde no AASBALTA Pārstāvja atbilde 09.05.2023

Labdien!

Paldies par Jūsu atsauksmi. Esam saņēmuši Jūsu sūdzību BALTA e-pastā un mēģinājām ar Jums sazināties, vairākas reizes zvanot pa norādīto telefona numuru – diemžēl nav izdevies Jūs sasniegt.

Klientu apmierinātība ir mūsu prioritāte, tāpēc nekavējoties sazinājāmies ar Daugavpils filiāli, lai skaidrotu lietas apstākļus. Pārbaudot mūsu rīcībā esošo informāciju, nevaram apstiprināt Jūsu rakstīto. Vēlamies arī uzsvērt, ka mūsu uzņēmuma nostāja kara jautājumā viennozīmīgi nemainīgi ir Ukrainas pusē – BALTA jau kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā sākuma ir atbalstījusi Ukrainu un tās cilvēkus gan emocionāli, gan praktiski, tostarp izvietojot Ukrainas karogus BALTA filiālēs, ziedojot finansiālus līdzekļus Ukrainas cilvēkiem ar Ziedot.lv starpniecību, īstenojot vairākas citas ziedojumu akcijas un iesaistot arī BALTA darbiniekus.

Ņemot vērā augstāk minēto, mēs labprāt sazinātos ar Jums telefoniski, lai noskaidrotu papildu informāciju par Jūsu sūdzību. Lai to varētu izdarīt, lūdzam atzvanīt uz tālruņa numuru, kuram vajadzētu uzrādīties pie Jūsu neatbildētajiem zvaniem.

Ar cieņu
BALTA

O

B Bez_vārds 27.04.2023

Voobshe oni s latishey tak zhe govorit. V latvii voobshe ochenj mnogo negativnie i agressivnie lyudi. I esho diskriminaciya u nas ochenj v visokom urovnje... Ya vam zhelalyu vsevo horoshevo, pustj vam zdorovje i boljshe horoshih lyudey vokrug! I poskarey zakonchilasj eto voina...

Путин - х..ло! Ла ла ла ла ла!

Good Intentions 28.04.2023

Daugavpils ir kievu midzenis takā nav ko brīnīties.

A Aivis Piladzis 29.04.2023

Такую надо увольнять с работи.

A Aivis Piladzis 30.04.2023

Каждый заслуживает работать там где он нашёл работу. Человек не виновен, што родился своём родине. Латиши тоже убегали в Америку, когда началось война.

G Gulbenietis 30.04.2023

Tad pēc tavas loģikas Aivi, nedrīkst drjučīt ukraiņus, kuri grib apdrošināties. Nāk, dod piķi un vēl šavka vijoživajetsa. Ko no Dpils var gribēt.. Pat vietējo pagastu pacani brauc uz Rēzekni mācīties.

N Nojuss 30.11.2023

Balta ir lēts kantoris! Neiesaku!