www.sudzibas.lv BALTA Slikts serviss/ Veselības apdrošināšana

AAS Balta - Slikts serviss/ Veselības apdrošināšana

Darba devējs izvēlējās Veselības apdrošināšanas polisi pie Aas Balta. Man bija krusteniskās saites plīsums noticis pirms polises sākuma datuma. Operāciju veica polises darbības laikā. Balta atteicas kompensēt operācijas izmaksas. Dīvaini sanāk. Tad jau arī citu akūto Veselības problēmu novēršanas medicīniskās manipulācijas vajadzētu atteikt! Uzskatu, ka nepamatoti atteikta atlīdzības izmaksa.

06.07.2022

Atbilde no AASBALTA Pārstāvja atbilde 08.07.2022

Labdien!

Paldies par Jūsu atsauksmi! Klientu pieredze un saprotami noteikumi mums ir patiesi svarīgi, tāpēc novērtējam Jūsu ziņu.

Mums, BALTA, patiesi žēl, ka saskārāties ar negatīvu pieredzi. Veselības apdrošināšanas noteikumi paredz, ka
apdrošinātais risks ir notikums, kura iestāšanās ir iespējama nākotnē, kad apdrošinātajam var rasties ārstnieciskie izdevumi (atsaucoties uz noteikumu Nr.4201-01 p.1.13. https://www.balta.lv/uploads/noteikumi/veselibas-apdrosinasana/Veselibas-apdrosinasanas-noteikumi-4201-01-LAT.pdf ).

Tādēļ  apdrošinātājs neapmaksā izdevumus par saslimšanu (šajā gadījumā traumu) konservatīvu un operatīvu ārstēšanu ambulatori un/vai stacionārā (ieskaitot ķirurģisku ārstēšanu un operācijas), ja saslimšana vai trauma radusies pirms apdrošināšanas perioda.

Lai izvairītos no šādiem gadījumiem turpmākās polises lietošanas laikā, aicinām sazināties ar Jūsu darba devēja kontaktpersonu, lai pārrunātu polisē iekļautos riskus un nosacījumus, labprāt palīdzēsim!

Ar cieņu un laba vēlējumiem,
BALTA

Oļegs Zatlers 06.07.2022

Trūkst komentāru... Tad jau sanāk, ka OCTA vai KASKO arī varam iegādāties tikai tad, kad auto jau sasists. Vai īpašuma apdrošināšanu jau pēc īpašuma nodegšanas. Zūd apdrošināšanas jēga.

Piekrītu, ka zūd veselības apdrošināšanas polises jēga, ja nevari izmantot ārstniecības pakalpojumu. Šodienas medicīnas pieejamības apstākļos -pie operācijas vari tikt pēc pusgada, gada. Ir gadījumi kad operāciju izvēlas taisīt pēc ilgāka laika, jo ir cerības, ka varēs iztikt bez operācijas, utt.

Oļegs Zatlers 08.09.2022

Diemžēl, bet apdrošināšana tā nestrādā. Lai apdrošināšanas polise strādātu, apdrošināšanas gadījumam ir jāiestājas polises darbības laikā.

Good Intentions 07.07.2022

Dīvaina loģika.