www.sudzibas.lv AW Latvia Nemaksā pienācīgas algas un nodokļus par darbiniekiem

AtrisinātaAW latvia - Nemaksā pienācīgas algas un nodokļus par darbiniekiem

'AW Latvia' ir krāpnieki un zagļi.
Darba diena sākas 7:00 un beidzas 18:00, galdniekam par divu nedēļu darbu - kumodi, diviem kafijas galdiem un vienu grāmatu plauktu, samaksā 100 eur (mēnesī apmēram 200 eur), ar nodokļiem mahinācijās, nemaksā visus nodokļus. Līgumā ieraksta stundu likmi 2.30 eur, bet saka, ka patiesībā samaksa ir pēc padarītā.
Neejiet pie viņiem strādāt un neielaidieties nekādās darīšanās. Sola viņi daudz, bet nekas no solītā nepiepildās.
Ik pa laikam maina firmas nosaukumus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 18.05.2017

Uzņēmuma AW Latvia pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Aigars31 21.02.2017

skopais maksā divreiz . tā ir - bija un - būs .un tiktiešā m kas lasijuši tautas pasakas saprot ka tās nav anekdotes kā tās lietas tiek pasniegtas šodien tapēc jau draud tas karš un tas viss ir tāds ... atmaksa nāk un tā atnāks un neskries jau viņa vienam pakaļ bet gan veselai sabiedrībai un ikvienam un prāts būs par īsu attapties .. tapēc ir jānīcina katrs tāds pretīgs prusaks laukā .. bet nu pēc miera spriežo daudz maz. secin jāsecina ka nāks kāds akmens no debesīm drīz jo tagad jau slikts tiek pat bailēs darīts ...visi salīdzinās un pielidzinās viens pie otra. bet nu ar ko.. padomājiet taču.. kā tas varētu viss beigties neatradīs strīdus valdibu limēnī būs pilsoņu karš kur vienkārši izaugs.. . kautkas jau būs .. simts un viens veids.. a visi tikai uz prežiem skatās.

Aigars31 21.02.2017

un ne jau dēļ narkomāniem tas viss te būs vai tiem kuri parlieku iedzer..vai nu vainu...vai ka slikti uzvedas jaunieši un 13 gados kauko iepipo .. dēļ pavisam kautkā cita.. sabiedrība pati sevi novedīs līdz ārprātam un vis būs un notiks.. .es reizēm nesaprotu tās ziņas.. kontole pār sīkumiem ir tik smieklīga un pazemojoša no valdību puses . amerikā tapēc nošāva prezidentu.! starpcitu

Aigars31 21.02.2017

un ticiet man... ar šitādām valdībām stulbām tur tikai par mums ņirgājas.. un nekas mūs neglābs... katrs tāds likums un teksts un ziņa cilvēku pazemojoša ir minus viena minūte palīdzības.. ! vot to jūs gan nezināt.

Aigars31!
Tavi teksti ir bīstami un uzskatu, ka tos nepieciešams nosūtīt izvērtēšanai LR Drošibas policijai.
" tapēc ir jānīcina katrs tāds pretīgs prusaks laukā" - aicinājums uz genocīdu
"būs pilsoņu karš", " draud tas karš" - vardarbības propaganda
"ne jau dēļ narkomāniem tas viss te būs" - narkomānijas propaganda
"nāks kāds akmens no debesīm" - fatālisma sludināšana

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 22.02.2017

Varu palīdzēt atgūt savu nopelnīto naudu likumīga ceļā! [slēpt]@inbox.lv)

A AW Latvia 12.04.2017

Labdien, Galdnieka sieva! Vai varētu lūdzu noskaidrot, kā sauc jūsu Vīru? Spriežot pēc jūsu apraksta, tāds cilvēks pie mums nav strādājis. Lūdzu rakstiet uz epastu [slēpt]@awl.lv lai noskaidrotu situāciju.