LV RU
www.sudzibas.lv AW Latvia Kokmateriālu izkrāpsana

Antique Wood - Kokmateriālu izkrāpsana

Uzņēmuma vadība maina juridisko personu (sia) lai varētu turpinat nodarboties ar kokmaterialu izkrāpšanu.Izkrāpj kokmateriālus solot samaksu nakamaja dienā, taču pārskaitījums tā arī nenotiek.Sākotnēju lai vilktu laiku aizbildinās ar visdažādākajiem iemesliem, taču laikam ritot vairs neatbild uz telefona zvaniem.Isāk sakot sola brīnumus, bet pretī nedod neko. Neiekrītiet!!!

Atbilde no Antique Wood 14.10.2014

Lūdzam tos cilvēkus, kuri uzskata, ka ar viņiem nav veikts norēķins, vai ir samaksāta neadekvāta cena rakstīt uz [slēpt]@antiquewood.lv. Ja šī situācija būs radusies iepirkuma menedžeru kļūdas, vai nolaidības dēļ, tad uzņēmums Antique Wood kompensēs zaudējumus. Ja tiešām kāds ir nonācis šādā situācijā, tad atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Ar Cieņu uzņēmuma, , Antique Wood, , vadība.

oswood 18.10.2016

ESam zvanījuši, rakstījuši- jūs esat krāpnieki, kas negrasās maksāt...

Komentāri (27)

Inženieris 31.05.2014

Pilns nets ar viņu sludinājumiem, reklāmā - viena cena, pa telefonu - jau otra, bet kad tiek piegādāti kokmateriāli sākās brīnumi.
Pēkšņi pēc uzmērīšanas pazūd gandrīz 1/3 no apjoma, meklē katru iespēju, kur piekasīties vai atrast ieganstu, lai samazinātu cenu/nepieņemt kādu no materiāliem. Galu galā, cena pavisam jau nokritusi un pat tuvu nav iepriekš norunātai.
Iziet uz to, ka cilvēks, kurš jau atvedis kokmateriālus un samaksājis par transportu, atpakaļ taču nevedīs to pašu kravu, tāpēc cenu var piedāvāt, kādu vien viņiem tajā brīdī iegribās!

Rezultātā tiek nodota prece, gandrīz par velti un vēl to pašu naudu jāgaida vairākus mēnešus.

Lūdzu cilvēkus vairākkārt apsvert sadarbību ar SIA Antique wood, jo ar šo kompāniju Jums būs tikai problēmas un galvas sāpes.

Ja tomēr nolemsiet sadarbotiet, tad noteikti ar priekšapmaksu un pašizvešanu.

L Lietpratējs 77 16.07.2014

Reāli ir kāds cilvēks kam nav samaksāts? Vai tikai tādi, kuri nesaprot ko iepērk - nojauc savu mazmājiņu un grib par to kaudzi ar naudas?

A apkrāptais 16.05.2016

pusgada laikā, kamēr es vergoju šo brīnišķīgo un godīgo cilvēku vadītajā firmā, ne reizi neredzēju, ka kāda no piegādātajām kravām būtu izgājusi caur katlu māju. Caur ēveli- jā. un tālāk uz eksportu.

R rihards51 08.08.2014

Man ir ļoti sliktas atsauksmes, kā jau sākuma pieminēts, šai firmai ir tieši tā pieeja apkrāpt cilvēkus un censties pec iespejas mazak maksa vai nemaksat vispar un uz telefona zvaniem vispar netiek atbildēts, īsti krāpnieki kuru vieta ir aiz restēm un pēc iespējas ātrāk.

J j.ozols 10.08.2014

Strādāju ar šo firmu jau vairākus gadus un problēmu nav bijis.Sākumā kamēr pats nebiju sapratis ši vecā materiāla kvalitātes prasības pāris reizes aizvedu viņiem materiālu kur īsti nenopelniju, bet tagad kad zinu kas ir vajadzīgs ļoti labi varu nopelnīt un ar samaksu arī nekad nav bijušas problēmas.Puiši strādā godīgi un es esmu apmierināts.

D Diāna23 11.09.2014

Nevajag ar viņiem saistīties!Aizveda materiālus, pēc nedēļas paziņoja, ka manis dēļ viņi ir mīnusos, tādi baltiem diegiem šūti paskaidrojumi un viss...un tev paliek tik sajūta, ka esi vienkārši apčakarēts.

T tumsa 22.10.2014

šitā kompānija ir reāli čakarētāji uzcēluši sev sētiņu apkārt un savā pasaulītē dzīvo, neiekrītiet labāk jau vispār ar tādiem nesaistīties.pakaļdarinātāji.

K kocinieks 24.11.2014

Labdien, pagājis jau pusotrs mēnesis kopš aizvedu materiālus. Solīja atmaksu pēc nedēļas, tagad vairs klausuli neceļ. Tiešām iesaku ar šo firmu neiesaistīties, meļi un krāpnieki. Pirkuma līgumu aizpilda viens cilvēks, bet dokumentos minēts cits. Mūciet no tā uzņēmuma, lieki laiks un nauda iztērēta.

A Antique Wood 07.12.2014

Vienmēr būs cilvēki, kuri nav apmierināti ar saņemto naudu par pārdoto lietu. Nav starpības, vai tie ir veci kokmateriāli, jauni zāģbaļķi, metāllūžņi, mežā salasītas ogas vai sēnes. Šiem cilvēkiem liekas, ka uzņēmēji, kas no viņiem kaut ko pērk, grib tikai vienu - viņus apkrāpt, lai iedzīvotos. Protams, ka uzņēmumam ir jāpelna (lai maksātu nodokļus, algas), bet jeb kurš normāls komersants saprot galveno, ja vinam nebūs izejvielu piegādātāju - nebūs biznesa. Nav iespējams kādu krāpt un cerēt, ka viņš turpinās piegādāt tev vēlamo lietu ilgtermiņā.

Uzņēmums Antique Wood slēdz sadarbības līgumus ar skaidri atrunātiem samaksas noteikumiem. Iepirkuma cenu lapa ir neatņemama līguma sastāvdaļa.

Problēmas rodās tad, ja piegādātājs nav iedziļinājies un izpratis kokmateriāla kvalitātes un vērtēšanas nosacijumus, kuri ir norādīti gan līgumā, gan cenu lapā un piegādājot sapuvušu, vai sūnām apaugušu materiālu, nesaprot izbrāķēšanas iemeslu.

Lai pēc iespējas izvairītos no šādām situācijām, pirms piegādes vajadzētu sazināties ar iepirkuma menedžeri, kurš gan izstāstīs, gan vajadzības gadījumā arī parādīs, kāds materiāls atbilst kādai iepirkuma un cenu pozīcijai.

L Lauku vecis 28.02.2016

Nevis cilvēki ir muļķi, bet jūs zagļi, Agtis atbrauc un saka ka materiāls ir ok! Materiālus pieņem Sašiņš, bet atbildīgs par samaksu esot šefs, saku " dod šefa numuru", ne, ne to gan viņš nevarot utt.!
Vārdu sakot, no solītajiem 3900,- , divus mēnešus gaidot un draudot dabuju 700,-!

Komentārs veiksmīgi atrisināts

Uzņēmuma AW Latvia pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar komentāra autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, komentārs tiek atzīts ka atrisināts.

G galdnieka sieva 21.02.2017

Antique Wood savā komentārā raksta, ka uzņēmumam ir jāpelna, jāmaksā nodokļi un algas, taču ne nodokļus ne arī algas saviem darbiniekiem nemaksā. Darba diena sākas 7:00 un beidzas 18:00, galdniekam par divu nedēļu darbu samaksā 100 eur (mēnesī apmēram 200 eur), ar nodokļiem mahinējās, nemaksā visus nodokļus. Tagad viņu nosaukums ir 'AW Latvija', mājaslapa www.awl.lv
Neejiet pie viņiem strādāt un neielaidieties nekādās darīšanās. Sola viņi daudz, bet nekas no solītā nepiepildās.

A AW Latvia 19.04.2017

Lauku veci nosauc sevi īstajā vārdā. Saprotam ka pārstāvi konkurentus un šeit vienkārši cel neslavu.

I icanbeso 27.01.2015

Krapnieki.

L Lauku vecis 28.02.2016

Antique wood ir uztaisijis jaunu kantori "REWODES", esat piesardzīgi!
Bet ja gribat redzēt visus viņu kantorus, iegūglējat Limbažu iela2, Smiltene, tur ir vairāk kā desmit SIA, piemēram Lanificus, Baltbox, Proxton, EA Wood, AW Latvia, AW Demontage, Kaltētājs utt.

Komentārs veiksmīgi atrisināts

Uzņēmuma AW Latvia pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar komentāra autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, komentārs tiek atzīts ka atrisināts.

A apkrāptais 16.05.2016

Tagad jau "Forest Vidzeme"

Z ziņotājs 18.08.2016

Šobrīd ir Remare Ltd

A AW Latvia 18.05.2017

Labdien cienījamais ,, Lauku vecis,,! Raksta jums uzņēmuma AW Latvia, kas ir preču zīmes ,,Antique wood,, turētāja vadība, sakarā ar jūsu daudzajām sūdzībām par uzņēmumu Antique wood. Vai jums tiešām nav samaksājis šis uzņēmums par piegādātajiem materiāliem? Vairāk gan izskatās, ka jūs pārstāvat citu vecu kokmateriālu iepircēju uzņēmumu un saitā sūdzības.lv cenšaties nomelnot konkurentus. Lūdzu sazinieties ar mums pa epastu [slēpt]@awl.lv lai atrisinātu šo jautājumu.

Ar cieņu
SIA AW Latvia vadība

L Lauku vecis 28.02.2016

Ja jums (Antiquewood), neapmierina materiāls ko cilvēks ir atvedis, tad esat tik laipni un dodie iespēju to materiālu dabūt atpakaļ, es to varētu pārdot malkā un būtu , noteikti, nopelnijis vairāk!

Komentārs veiksmīgi atrisināts

Uzņēmuma AW Latvia pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar komentāra autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, komentārs tiek atzīts ka atrisināts.

A AW Latvia 18.05.2017

Cienījamais ,,Lauku vecis,,! Mēs pie materiāla uzmērīšanas vienmēr aicinam piedalīties piegādātāju. Kā arī vienmēr piedāvājam mums nederīgo izejmateriālu atgriezt piegādātājam, vai nopirkt no viņa par brāķētā materiāla cenu.

Inženieris 06.03.2016

18.08.2015 paspēja nomainīt nosaukumu uz SIA Antīkais koks
Juridiskā adrese: Rīga, Ludzas iela 36 k-1 -38, LV-1003

S saulessvece 26.09.2016

Nu jau saucas rearcompany .Mērgļu bars.Juridiskā adrese Valmiera Rigas iela 28-12.Silti neiesaku ar viņiem ielaisties

S sistvinusvisus 17.01.2017

Iegaumējiet šo ''pārdošanas speciālistu''. Antique wood un citu neskaitāmo nosaukumu (Lanificus, Baltbox, Proxton, EA Wood, AW Latvia utt.) pārstāvis EGILS ZIEDIŅŠ. Krāpnieks un melis!

Komentārs veiksmīgi atrisināts

Uzņēmuma AW Latvia pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar komentāra autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, komentārs tiek atzīts ka atrisināts.

A AW Latvia 12.04.2017

Vai jūs lūdzu varētu pateikt, kāds sakars ar visām šīm firmām ir AW Latvia pārdošanas speciālistam Egīlam Ziediņam un ko viņš jums ir izdarījis sliktu?

A AW Latvia 18.05.2017

Labdien cienijamai ,,sistvinusvisus,,! Jūs esat ievietojis piecus komentārus par dažādiem uzņēmumiem un cilvēkiem. Nav īsti saprotams, vai jums nav samaksāta alga, vai par piegādātajiem kokmateriāliem, vai nekvalitatīvi izgatavotām precēm. Jūs ko, no sākuma piegādājāt izejmateriālu, pēc tam strādājāt un beigās iegādājāties produkciju? Nav smieklīgi? Vairāk gan liekas, ka jūs gribat kaitēt uzņēmuma reputācijai un tāpēc sūdzaties par visu kas vien ienāk prātā. Ja tiešām jums kas nav samaksāts, vai kā savādāk, lūdzu rakstiet uz epastu [slēpt]@awl.lv lai atrisinātu šo jautājumu.

Ar cieņu
SIA AW Latvia vadība

A apkraaptais2 05.02.2018

Jums cietumā jāsēž. Zagļu banda. # gadu jau gaidam samaksu. Mainat tikai nosaukumus kā zeķes un par iepriekšējiem neliekaties ne zinis- atbildot katru reizi - sazinieties, noskaidrosim, kad sazinamies- tad- mēs neko nezinam, mēs tie neesam, mēs ne par ko neatbildam- mērgļi gatavie.

A AW Latvia 19.04.2017

Uzņēmumam AW Latvija, kas no otreiz pārstrādātas koksnes ražo mēbeles un sienu apdari pieder tiesības uz preču zīmi Antique Wood no tās radīšanas brīža 2012 gadā. Pirms vairākiem gadiem uzņēmumam bija sadarbības partneris SIA Antique Wood, kuram arī bij tiesības izmantot šo preču zīmi. Šis uzņēmums nodarbojās ar vecu ēku demontāžu, koku iepirkšanu un apstrādi. Kā jau situācijās, kad uzsāc ko jaunu, bieži notiek tika pieļautas daudz kļūdas un komunikācija ar piegādātājiem nebija atbilstošā līmeni. Cilvēki piegādājot izejmateriālu nebij izpratuši brāķēšanas iemeslus un uzskatīja ka tiek krāpti. Nesaprotot ka trupējušus un sapuvušus materiālus nevar nopirkt par cenu lapā norādīto cenu. Šis uzņēmums nonāca finansiālās grūtībās pēc situācijas, kad uz Nīderlandi tika nosūtīta brāķētu mēbeļu krava, par ko netika saņemta samaksa. Ar ko arī savu darbību beidza.
Par šiem gadiem ir demontētas tūkstošiem ēkas un bijusi sadarbība ar tik pat cilvēkiem, diemžēl labās atsauksmes šajā saitā īpaši neviens neliek. Pagājušā gadā uznēmuma apgrozījums pārsniedza 1miljonu eiro.
Ja kādam patiešām ir neatrisināta problēma, lūdzam rakstīt [slēpt]@awl.lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes