www.sudzibas.lv AW Latvia Krāpšana, pakalpojumu neapmaksāšana

Antique Wood - Krāpšana, pakalpojumu neapmaksāšana

Nemaksā par pakalpojumiem.
Pasūtīja pārvest kravu no Smiltenes uz Holandi 2015. gadā. No frahta summas 1350 eur tika apmaksāti tikai 50 eur.
Firmai maksātnespēja, atver tikai jaunas un turpina savu darbību ar ierastajiem nemaksāšanas paradumiem.
Bet sociālajos tīklos viss smuki un glauni.

Visi firmas jaunie/vecie nosaukumi:
AW Demontage
Antīkais koks

N

A AW Latvia 19.04.2017

Tās firmas nav, jo tie Holandieši par to kravu tā arī neko nesamaksāja. Tur agrāk strādāja tāds galdniecības meistars Māris Posse, kurš pieļāva ka mēbeles ir brāķi. Tā tas viss bija.

B Bite'n'x 21.08.2017

Māris Posse. AW Latvia vadībai -lūdzu atsauciet savu komentāru, citādi zem tā tuvākajā laikā parādīsies garš un interesants paskaidrojums. Un lūdzu sazināties ar mani, lai atrisinātu savstarpējās nesaskaņas.

A AW Latvia 19.04.2017

Jautājums, kāpēc izdomājāt pēc diviem gadiem sūdzēties par šo problēmu? Cik zinam Jums šā uzņēmuma pārstāvji piedāvāja barteri mēbelēs.

N negaiss 19.07.2017

Sveiki,

Neviens mums nav mēbeles piedāvājis.
No Jūsu puses atbilde bija vienkārša - firmai ir maksātnespēja, neko samaksāt nevaram!

A AW Latvia 22.08.2017

Posses kungs, Jūs jau vairāku gadu garumā izdomājat sūdzības, komentējat un visādi citādi cenšaties nomelnot uzņēmumu no dažādu lietotāju profiliem. Jūs esat gan materiāla piegādātājs, gan strādnieks, gan produkcijas pircējs. Mēs esam Jūs atmaskojuši citos portālos, no kurienes adminstratori Jūsu samezgas ir izdzēsuši. Diemžēl šajā portālā tā nenotiek, jo bizness ir lapas skatījumu skaits. Varbūt vienreiz pietiek?

B Bite'n'x 04.09.2017

Māris Posse. Smiltene. 4.sept/2017. Pēc vairāk nekā divus gadus ilguša strīda, SIA"Antique wood" pārstāvji šodien beidzot ir norēķinājušies par man neizmaksāto algu. Lai arī nepilnīgi,- daļēji no savstarpējās mutiskās vienošanās, varu uzskatīt, ka AW savas parādsaistības pret mani ir nokārtojušas, un man vairs nevar būt pretenziju pret SIA"Antique wood" šajā jautājumā. Kas attiecas uz neizmaksāto daļu- es varu piekāpties kompānijas priekšā, kas interneta portālos sludina, ka pagājušajā gadā uzņēmuma apgrozījums pārsniedzis miljonu. Reputāciju rada darbi, un to nevar mainīt ar vārdiem... P.S. Vai man jāsaka "paldies"?...

N negaiss 06.09.2017

Nesaprotu kāds sakars, strīdā starp Trans A un Antique wood, ir Posses kungam?
Uzņēmums Trans A Jums veica pilnas kravas aizvešanu uz Holandi par 1350 eur + PVN.
No kā esam saņēmuši 50 eur par paveikto darbu.

Mēbeles neviens nav piedāvājis, uz telefona zvaniem neviens neatbild.

Gaidu Jūsu zvanu - 20034440 - lai varam vienoties par apmaksu.