Antique Wood - Krāpšana

Gribu bridinat cilvekus kas grib nodot sai firmai vecas gulbuves.es nodevu pilnu masinu ar gulbalkiem un deliem kas bija demonteti no vecam ekam un no 2014 gada augusta nevaru sagaidit naudinu.cilveki esiet piesardzigi un nesienieties ar so firmu un cilveku varda agris kas tur atbild par iepirksanu un izmaksam.vini lidz sai dienai man sola atdot naudu .es esu zvanijis vinam vairakas reizes diena un ta no augusta.sutiju izzinas vairak par 200 izzinam bet sanemu no vina vienus solijumus un melus.nesienieties ar so cilveku un firmu.es meginasu so jautajumu risinat caur policiju jo cits nekas neatliek. Krava bija aizvesta no balvu rajona.

I

Inženieris 26.01.2015

Šeit jau par viņiem vairākkārt rakstīts!

Neiesaku ar šiem ielaisties!

A AW Latvia 19.04.2017

Uzņēmumam AW Latvija, kas no otreiz pārstrādātas koksnes ražo mēbeles un sienu apdari pieder tiesības uz preču zīmi Antique Wood no tās radīšanas brīža 2012 gadā. Pirms vairākiem gadiem uzņēmumam bija sadarbības partneris SIA Antique Wood, kuram arī bij tiesības izmantot šo preču zīmi. Šis uzņēmums nodarbojās ar vecu ēku demontāžu, koku iepirkšanu un apstrādi. Kā jau situācijās, kad uzsāc ko jaunu, bieži notiek tika pieļautas daudz kļūdas un komunikācija ar piegādātājiem nebija atbilstošā līmeni. Cilvēki piegādājot izejmateriālu nebij izpratuši brāķēšanas iemeslus un uzskatīja ka tiek krāpti. Nesaprotot ka trupējušus un sapuvušus materiālus nevar nopirkt par cenu lapā norādīto cenu. Šis uzņēmums nonāca finansiālās grūtībās pēc situācijas, kad uz Nīderlandi tika nosūtīta brāķētu mēbeļu krava, par ko netika saņemta samaksa. Ar ko arī savu darbību beidza.
Par šiem gadiem ir demontētas tūkstošiem ēkas un bijusi sadarbība ar tik pat cilvēkiem, diemžēl labās atsauksmes šajā saitā īpaši neviens neliek. Pagājušā gadā uznēmuma apgrozījums pārsniedza 1 miljonu eiro.
Ja kādam patiešām ir neatrisināta problēma, lūdzam rakstīt [slēpt]@awl.lv