www.sudzibas.lv AVELEX attieksme un darbs

AVELEX - attieksme un darbs

Esmu šokā! Atnācu saņemt kvalificētu konsutāciju uz juridisko biroju SIA Avelex! Bijo šokā, sēž divas jaunas meitenes, kuras tik plaukšķina ar acīm, sagaidīja mani rejošs knislis, es jau domāju, ka piedzīvojums ar šo beigsies! Pagriezos un gribēju iet prom, jo sapratu, ka manā jautājumā, tik jaunas būtnes sniegt abildi nespēs, pieļāvu, ka tās meitenes ir jaunas un nepieredzējušas.
Kad jau taisījos aiziet, no pagraba (vai apakšstāva ) iznira absolūti piedzēries vīrietis solīdā vecumā, atļāvās mani nolamāt stāvu vārdiem!!! Paziņoja, ka ir šī SIA īpašnieks un galvenais jurists! Es biju šokā, nesaņēmu konsultāciju, tiku nolamāta un aizvainota!
Es uzskatu, ka šāda veida JURIDISKIE biroji un attieksme pret klientiem ir nosodāma!

E

E Evija 04.08.2011

briesmas

E Evija 04.08.2011

sviests

P Pastalniekiem 04.08.2011

Kāda valsts, tādi arī juristi. Starp citu, tieši bijušie cietumnieki vislabāk orientējas likumu labirintos!

U Una 04.08.2011

Es arī biju šajā juridiskajā birojā, bet pēc tā apmeklējuma paliku ļoti apmierināta, iespējams, juristes ir jaunas, bet pat ļoti kompetentas, ātri un precīzi sakārtoja visus man nepieciešamos dokumentus, kā arī attieksme bija ļoti laipna. Noteikti, ja radīsies šāda nepieciešamība, došos tieši uz šo biroju.

J Jan 04.08.2011

Ideāls raksts - kārtējais nomelnošanas mēģinājums - pats interesantākais, ka nedz es, nedz "meitenes ar plaukšķinošām acīm" neesam vispār pat Jūs, mazcienījamā kundze, redzējuši mūsu birojā kopā ar visiem Jūsu pieņēmumiem ( starp citu rakstītājai priekš informācijas - šis raksts tiks pievienots pie tavas tiesvedības lietas ) - ja vien neņem vērā to, ka Avelex īpašnieks ir nedzērājs un "jaunās meitenes" ir pieredzējušas juristes kuras spēj atbildēt uz jebkuru jurisprudences jautājumu )) ...un lai prieks "gudrajiem" komentētājiem - būs ko pakomentēt - galvenais lai jūs " cienījamie komentētāji" līdz tiesai neaizkomentējaties )) ticiet man - nesastāda ne mazākās problēmas jūs atrast pēc e-pastiem sniedzot iesniegumu policijā par KL ierosināšanu, kad nāksies saukt kādu pie atbildības likumā noteiktā kārtībā - lai aiz kādiem segvārdiem jūs tur neslapstītos )) - tas ir vienkārši brīdinājums - ja ir vēlēšanās to pārbaudīt - vēlu veiksmi un uz drīzu tikšanos vai nu tiesā vai policijā ))
Visiem pārējiem jauku dienu un panākumus vēlot
Ar cieņu,
Jānis Šimanovskis
AVELEX valdes priekšsēdētājs.

K K 04.08.2011

Mūsu sadarbības partneris: www.viptattoo.lv_____________________
VIPTATTOO - Tetovēšanas stila un mākslas studija.
Tetovējumi. Permanentais "Make up". Pīrsings. Mikrodermālais pīrsings. Vizāžists.

J Jurists 05.08.2011

1) Neviens jurists nevar atbildēt uz visiem jurisprudences jautājumiem, katrs strādā konkrētās nozarēs;
2) Vai tiešām policijā tiek ierosināta krimināllieta vai tomēr kriminālprocess?

Kantori nepazīstu, tādēļ nevaru izteikt viedokli :)
Jauku dienu!

I Ina 27.08.2011

Nu, ja pastāv draudi un agresija, tas jau arī par daudz ko liecina. Manu komentu arī pielieksiet klāt virtuālai teisvedības lietai? :) Kāpēc visiem tik patīk draudēt ar tiesu, policiju utt... ? Vai tas tiešām strādā, cilvēki sāk baidīties?... Man gan tas viss liekas smiekīgi. Mīļie draugi, vai jābaidās no patiesības? Diez vai... Ja Jūsu klients sniedz info par savu pieredzi... lai sniedz.

A Avelex 15.10.2011

Ziniet ko teikšu tizleņu bariņam šajā saitā un visiem tipo tā saucamajioem "bijušajiem klientiem un tipo darba ņēmējiem" - ejiet visi dirst kopā ar šo saitu un tā saimnieku - man pilnīgi pie kājas ko jūs domājat - tā kā varat paši sev nosūkāt ))) pieredze jums stabili tam ir ))) ...un vēl kas, kurš komentēs manu atbildi - tas pats sevi par pidrilu vai mauku faktiski arī atzīst - tas jau vairāk pat ne no komentētāja dzimuma, bet no sugas būtības ir atkarīgs )))
P.S. Visiem normāliem cilvēkiem vēlu veiksmi un panākumus dzīvē un biznesā.

L lala 18.10.2011

Ai, baigais cepiens, i vienai pusei, i otrai pusei, nav ko te biedēt cilvēkus ar kaut kādu tievedību, lūdzu, Jūsu uzņēmumu publiski pazemo, tad uz piekšu, uz policiju ar iesniegumiņu, tad samaksāsiet par konkrētās adreses atrašanu un īpašnieka vārdu un tad jau tiesa, bet nē, raksta atbildes uz entajiem komentāriem, biedē visus, solās akmeni uz akmens neatstāt, gala rezultātā, pazemo tikai sevi, es Jūsu vietā nenolaistos līdz šādam līmenim, vēl pie tam atbildēt publiskā telpā kaut kādiem anonīmiem komentāriem, kam tas vajadzīgs, tāpat nevienu nenobiedēsiet!!!

T ToLala 18.10.2011

Atkal gumijas tapiņa Lala priekšā!

L lala 18.10.2011

To Lala 18-10-2011

Oij, atradi, ka nokomentēju šo tēmu, tāds pārsteigums, tiešām, ko nu tu tagad darīsi????
Par cik tev nika nav un izdomāt nevari, sauksim tevi par ĪSO!!!
Aizej uz Saskaņas tēmu, tur es arī pabiju!!!

J joho 18.10.2011

Īsais-tas ir labi! Īsais visas dienas un dalu no nakts pavada internetā komentus rakstīdams. Kad viņš tos krievus izdzīs, interesanti no kādiem līdzekļiem viņš pensiju saņems, lai neko nestrādajot un nepelnot augām dienām varētu žāvāties.Varbūt viņš domā, ka ārzemēs dzīvojošie tautieši viņu uzturēs? Nobučo labāk krieviem pakaļu, jo viņi maksā nodokļus un uztur tevi, kad sēdi cietumā un kad mājās vecumdienas lāpi.Viņi to ir pelnījuši, pat suns nekodīs rokā, kura viņu baro! Vai dzīvojoties pa lēģeriem prātu kopā ar balandu esi norijis?

H Helēna 24.10.2011

Lai tev veicās Kristap Skudra, ja tu beidzot to cilvēku no AVELEX noliksi pie vietas.

J jurgis 13.11.2011

XXX-''Avelax''- rupjš jurists, kas nodarbojas arī ar tetovēšanu...pie tāda tiešām neiešu!!!Varbūt viņam viss ir ''prihvačena'', kā pašam liekas, bet problēmas ir psihē vai bizness neiet, ja tā pret cilvēkiem izturas!!!Vai -pēc Freida kaut kas slikts bērnībā bijis-seksuāli izmantots vai lielie puikas kaustīja...Tev taču Jāni, Freidu mācīja psiholoģijā, ja jau par juristu studēji?

O olga 02.12.2011

обращалась в это бюро.этот шимановскис меня особо слушать не хотел.за каждое его сказанное предложение надо было платить 15 лат.дядя очень видно деньги любит, его секретарша напечатала кой какие бумаги которые мне были нужны со множеством ошибок.я все время пыталась поговорить сним но ему надо было кудато бежать и он ушел.я была ошарашена таким неуважением.не ходите к нему.

Y yurii 16.02.2012

Haha! Patīk man šie komentāri un piekrītu pilnīgi vsiem! Bizness viņam patiešām neiet un neies ar tādu attieksmi kā viņam, Jānis pat nav studējis nekad jurispudenci- tā ka padomājiet cilvēki kam jūs uzticat savas lietas kārtot. Cietumā atsēdējis pusi jaunības un labākais ka parakstās kā valdes priekšēdētājs, kādas valdes? Tajā visā kantorī oficiāli strādā tikai Jānis.