www.sudzibas.lv AVELEX attieksme un darbs

AVELEX - attieksme un darbs

Esmu šokā! Atnācu saņemt kvalificētu konsutāciju uz juridisko biroju SIA Avelex! Bijo šokā, sēž divas jaunas meitenes, kuras tik plaukšķina ar acīm, sagaidīja mani rejošs knislis, es jau domāju, ka piedzīvojums ar šo beigsies! Pagriezos un gribēju iet prom, jo sapratu, ka manā jautājumā, tik jaunas būtnes sniegt abildi nespēs, pieļāvu, ka tās meitenes ir jaunas un nepieredzējušas.
Kad jau taisījos aiziet, no pagraba (vai apakšstāva ) iznira absolūti piedzēries vīrietis solīdā vecumā, atļāvās mani nolamāt stāvu vārdiem!!! Paziņoja, ka ir šī SIA īpašnieks un galvenais jurists! Es biju šokā, nesaņēmu konsultāciju, tiku nolamāta un aizvainota!
Es uzskatu, ka šāda veida JURIDISKIE biroji un attieksme pret klientiem ir nosodāma!

A Avelex 15.10.2011

Ziniet ko teikšu tizleņu bariņam šajā saitā un visiem tipo tā saucamajioem "bijušajiem klientiem un tipo darba ņēmējiem" - ejiet visi dirst kopā ar šo saitu un tā saimnieku - man pilnīgi pie kājas ko jūs domājat - tā kā varat paši sev nosūkāt ))) pieredze jums stabili tam ir ))) ...un vēl kas, kurš komentēs manu atbildi - tas pats sevi par pidrilu vai mauku faktiski arī atzīst - tas jau vairāk pat ne no komentētāja dzimuma, bet no sugas būtības ir atkarīgs )))
P.S. Visiem normāliem cilvēkiem vēlu veiksmi un panākumus dzīvē un biznesā.

K KristapsSkudra 15.10.2011

Avelex vairak nestradas, ticiet man !

L lex-ave 22.10.2011

Sen bija laiks aizvērt to "kantori"...

H Helēna 24.10.2011

BŪŠU ĻOTI PATEICĪGA K.SKUDRAM JA VIŅŠ BEIDZOT VARĒS PIELIKT TAM KANTORIM PUNKTU, JO TIK DAUDZI IUR TUR STRĀDĀJUŠI PAR BRĪVU VELTI NOSTRĀDĀ UN NESAMAKSĀJOT ALGU ATLAIŽ UN ATKAL PIEŅEM DARBĀ CITU UN TĀ TURPINĀS JAU GADIEM, UN NEVIENA IESTĀDE NEKO VIŅAM NEVAR IZDARĪTS JO VISS IR NOPIRKTS UN VIŅŠ IZLIEN SVEIKĀ UN TURPINA LIKT REKLĀMĀ SS.LV UN AICINĀ NĀKOŠO UPURI.

LAI TEV VEICĀS KRISTAP VIŅU NOLIKT PIE VIETAS.

J jurgis 13.11.2011

'[Avelex'' arī tetovē...interesants apvienojums juristam-rupeklim...

J jurgis 13.11.2011

Ja tev viss pie kājas, kā saki, tad kāpēc naudu prasi par saviem pakalpojumiem-un ne mazu?Ja tev klienti ''pie kājas''tad ko strādā, ja visam mūžam jau esi ''nopelnījis"'

J jasha 29.11.2011

pacentos visiem ti4mo atbildēt - ir vēlēšanās mani apdirst - tā pavairāk sūdus mutē paņemiet un mēģiniet izšpļaut ))) reālie ''nedonosaki' - paši visi nomāzēti ar sūdiem un 'anonīmi' slēpjoties aiz segvārdiem lejat samazgas uz citie - maukas savus vārdus nesauc - vai ne - nākamais manā adresē vēstīts debīlīķu sūtījums - izzlikšu visu par visiem ar pilnu aprakstu un komentāriem - jūs mani jau ZJB - un man pie kājas kā kādam pēc tā klāsies ar visiem IFO, Tel, adresēm utt. -
P.S. pipeeec ))) vēlu aizrītie pašiem ar saviem sūdiem - ...un vēl labāk satikt mani )))

J jasha 29.11.2011

aizmirsu pateikt Jurgim un citiem 'varoņiem' - nopērciet sukas vazelīnu un nēsājiet līdzi - pidariem tas noderēs - zinu kas uzrakstīja - tā kā tiksimies hujesosiki/chkas viuai drīz )))