www.sudzibas.lv AVELEX negodigi juristi

AVELEX - negodigi juristi

Negodīgi juristi. Sākumā man par pakalpojumu pateica vienu cenu, kad rēķinu apmaksāju, pateica, ka tā bija priekšapmaksa, tad teicu lai dod atpakaļ iemaksāto naudu, jo pakalpojums nav veikts, un tā arī uzrāvos F..K. nafig tadi kantori vispaar veel ir

J

J Jan 04.02.2011

Pilnīgākie meli - mēs pacentīsiemies jūs "godīgā kliente"sameklēt iesaistot tiesībsargājošas kompetentas institūcijas, lai varētu saukt pie atbildības par apmelošanu un mums ir zināma šī persona, kas periodiski ievieto šeit šāda satura rakstus.
Par kādu pakalpojumu un apmaksāto rēķinu te vispār iet runa - varat Jūsu tā saucamo "rēķinu" un neveikto pakalpojumu uzrādīt šeit lai visi to redz ???
Neviens no mums nav prasījis nekādu naudu atpakaļ un arī pakalpojumi netiek sniegti ja nav par tiem veikta apmaksa.
Visi dokumenti un visi pakalpojumi tiek precīzi un laicīgi izpildīti, tiek pārbaudīti un korektēti tikai klienta klātbūtnē, kā arī pakalpojuma cenas tiek atrunātas tieši ar klientu.
Ja klientu neapmierina mūsu pakalpojumu cenas - tam ir pilna un brīva izvēle tos neizmantot!
Gribētos vērsties pie saita sudzibas.lv Administrācijas ( kura neatbild par komentāriem ) - Jūs varat par tiem neatbildēt - bet komentētājam ir jābūt identificētam - tad vismaz taisnība būs ievērota - jo praktiski sanāk ka jebkuru var nomelnot par to nenesot personīgu atbildību.
Ar cieņu,
Avelex izpilddirektors:
J.Šimanovskis

M martins 04.02.2011

Vai tad tiesam, sudzibas.lv saits neparko neatbild?
varbut tomer juristi var parakaties likumos un nosaut 2 zakus uzreiz? :)
veiksmi!

A Avelex 15.10.2011

Ziniet ko teikšu tizleņu bariņam šajā saitā un visiem tipo tā saucamajioem "bijušajiem klientiem un tipo darba ņēmējiem" - ejiet visi dirst kopā ar šo saitu un tā saimnieku - man pilnīgi pie kājas ko jūs domājat - tā kā varat paši sev nosūkāt ))) pieredze jums stabili tam ir ))) ...un vēl kas, kurš komentēs manu atbildi - tas pats sevi par pidrilu vai mauku faktiski arī atzīst - tas jau vairāk pat ne no komentētāja dzimuma, bet no sugas būtības ir atkarīgs )))
P.S. Visiem normāliem cilvēkiem vēlu veiksmi un panākumus dzīvē un biznesā.

S Sabine 20.11.2011

Avelex tagad ir LEXinfo. Uzmanigak!

strada tie pašie cilvēki!