www.sudzibas.lv Autoskola Krasts Padomājiet vai ir vērts...

Autoskola Krasts - Padomājiet vai ir vērts...

Biju nomācījusies tajā skolā pietiekoši ilgu laiku. Tiku līdz eksāmenu likšanai pie instruktora protams ka izgāzos! Tas būtu nekas, bet eksāmenu es pieprasīju pati biju braukājusi ar instruktoru vairāk nekā 4 mēnešus un pa šo laiku izbraucu tikai pāris eksāmenu maršrutus. Neiesaku mācīties pie instruktora Garjāņa vel laiku un naudu. Kad gāju pie administrācijas mainīt instruktoru man izteica daudz nepatīkamu vārdu pāti vadība, it kā es būtu pēdējais sūds kas uzdrīkstējās pieprasīt citu instruktoru. Ar to arī mūsu saistības ar šo "Latvijas labāko autoskolu" beidzās... Padomājiet vai ir vērts...

I

A anonims 17.01.2008

Ja gribat maaciities autoskolaa vismaz 8 meeneshus un atstaat paari pa 350ls, tad shii buus autoskola tieshi jums. Instuktori nereaalaakie naudas slauceeji, beztam rindas nereaalas, 1 braukshana nedeeljaa, citreiz pat sanaaca tikai 1 braukshana meenesii, jo redz instruktoram mashiina remontaa vai arii jaaatpuushas atvaljinaajumaaa.

B bilobilo 22.01.2008

Es arī tur mācījos. Tiešām kamēr tu pats nepasaki, ka jau vēlies likt braukšanas eksio, tikmēr neviens arī nepiedāvā, lai tikai vairāk nopelnītu! [slēpt]@

A anoniims 04.02.2008

ES arii maaciijos pie Garjaanja,iista naudas slaukshana,laika vilkshana,vinjam nekad nebija vietu,dabuuju braukshanas labi,ja vienu-divas reizes meenesii,nomainiiju instruktoru(no citas skolas),jau pariit braukshanas eksaamens csdd!

л Лана 05.02.2008

A zacem Krasts dumatj o ucenikah? Anna ucit prepodavatelej i instruktorov! (ot CSDD) Psihopadka-hozjaika! Prepodajet Ceļu satiksmes noteikumi za kurs besennije dengi (510.00. LVL- instruktoru)) Tut ze beret sebe instruktorov (ekzamen to primet), a nad drugimi izdevajetsa. i VOPIT KAKAJA UMNAJA I VSE ZNAJET. S cetvertogo zahoda na ustnij ekzamen-15.00 lvl, i zalujetsa cto vse tupije.

R Redis 02.03.2008

Nu nez kaa juus, bet ljoti aatri un veiksmigi tiku gala ar braukshanu un braukshanas examenu, gandriz menesha laika :)

S sss777 05.03.2008

Anna ideāli pasniedz teoriju. Varu teikt tikai to labāko! Ir jābūt idiotam, lai neiemācītos teoriju pie Annas. Viņa pasniedz tā, ka uz ilgu laiku atcerēsies CSN.

D dmitrij 18.03.2008

A JA TOZE U4ILSA V KRASTE,PRAVDA NA C KATEGORIJU,POPALSA INSTRUKTOR TAKOJ ALEKSANDR,4EREZ 3 VOZDENIJA PODPISAL APLIECIBU,ZA DENJ DO EKZAMENA VOZDENIE PO ZEPNIEKALNSU(GDE SOBSTVENNO I PROXODIT EKZAMEN)SDAL SRAZU BEZ PUNKTOV,O4ENJ DOVOLEN,SOVETUJU

T Trusiic 11.04.2008

tad jautaajums pie kura no vinjiem ? viens ir ar volvo, otrs ar audi- taatad !?!?!?!?!?!

es ar volvo braukaaju,
personiski mani vinsh iemaaciija pa 11 vai 12 braukshanaam un csdd exaamenaa 1punktu tikai dabuuju...

H hi5 11.04.2008

iesaku "vanags" autoskolu ! varbutas kads uz kadu akciju trapis... PS nav labu autoskolu musdienas, kuras jus nezaudetu vismaz 250 LS.. un ja ta padoma, labak jau braukt at labu mashinu neka ar grabazhu kautkadu. Iesaku Vanags, kas ir pretii ORIGO Riigaa ... lieliski instruktori. Klasee pat reekt vareeja.
40 jautajumi- 2 kludas ieskaite... tad braukshana un pectam examens pa teoriju. Normali.. sudzeties nevar

Autoskolaa braukshanas examena nav... (bet ja kadam vajag, var ar instruktoru sarunaat papildus nodarbibas) OK ?

tas tads risinajums, lai neraudat

U ulc 09.05.2008

Ja gribat lai uz Jums kliedz katrā braukšanas reizē, nespēj paredzētajā laikā iemācīt pareizu braukšanu un nokāš riktīgi naudu, par braukšanas instruktori Krastā izvēlieties sievieti (aizmirsu kā sauc), bet psihologa pakalpojumi viņai ir ļoti nepieciešami. Nevienam neiesaku šo skolu, protams, ja nepatīk asas izjūtas... :))

K krasta fane! 02.06.2008

Sanita???? Jā, bija interesanti pabraukāties ar viņu...savu īsto vietu viņa tiešām nezina...mēs maksājām - viņa māca! Ja mums nepatīk - ejam pie cita instruktora!!!A šī iedomājusies, ka ir tik vāks naudu, a rezultāti viņai vienā caurumā!!! Blonda materiāliste!

K Koto 09.06.2008

Precīzi der paruna "Sliktam dejotājam grīda traucē". Tie, kas nav spējīgi sevi novērtēt, ka nav gatavi patstāvīgi braukt pa ielām vaino instruktorus, bet cepuri nost to instruktoru priekšā, kas iemāca braukt, nevis strādā kvantumam!!!

R Raketa 03.07.2008

Neiesaku iet pie instruktora Jurija Astafjeva, mācoties autoskola ''Krasts'' uz no B uz C kategoriju. Lamājās, apsaukā. Esmu 10 gadus pie vieglā stūres. Par šo skolu tikai sliktakās atmiņas. Aizgāju no šīs skolas ''C'' kategoriju tā arī neieguvis.

I innah 18.07.2008

Hmmmm..nu rebjata vi dajote..Ja tut počital koe-čto i koe pro kogo...nu znaetile:((( neznaju kak komu povezlo s prepodami, instruktorami..kak govoritsja paršivie ovečki oni vsegda bili i budut...No izvinite, kogda nagovarivajut na Annu, lično učilsja na instruktora v CSDD(Bauskasulica) i prepodavala nam ona samaja-Anna.I znaejete, esli estj talantlivie prepodi, da ktomu-že žensini, tak vot Anna etot tot samij zolotoj čelovek v svojom rode..POmnju sidiš na zanjatijah, i čestnoe slovo rot otkritij, nu tak vsjo ponjatno, dohodčivo, prostim jazikom rasskazivala, da k tomu 'xe esčo s takimo klassnimi primerami iz praktiki..da zaslušatsja možno bilo. Posle ejo lekcij možno bilo CSN knižku v ruki ne bratj..:))Anna spasibo boljšoe Vam za znanija.I vot esčo, čerez kakoe-to vremja tam esčo dvoe znakomih učilisj, tak vot im dostalsja drugoj prepod po pravilam, ne budu nazivatj familijo, tak vot oni tam dejstviteljno vesj kurss po pravilam tak-tjp-ljap.Potom esčo s zavistju govorili-Daaa, vot vam to povezlo s Annoj čto bila u vas prepod...Tak čto ja ja to už znaju čto i kak, po krajnej mere kak u nas v CSDD bilo.Tak čto gospoda horošie, požalujsta za zrja ne gonite volnu na takogo čeloveka, ja imeju vvidu Annu..Nu Vam Anna vsego samogo lučšego:))))!!! Nu i privet ot bivših kursantov!!!

M Mirdza 01.10.2008

nu nezinu, ka bija jums, tacu es lieku tiesibas nu jau gandriz 2 menesus saja autoskola un esmu loti apmierinata
skolotajs pastasta visu konteksa, kuru ir loti viegli uztvert, viegli macities, iegaumet
ar instruktoru radas nelielas nesaskanas, bet nekas tads, lai sava iedomiba vainotu uzreiz autoskolu

J Juris 21.11.2008

ESMU KRASTĀ NOLICISUZ ''C'' un ''D''. NEKO SLIKTU NEVARU PATEIKT, MAN MĀCĪJA TEORIJU SIEVIETE VISU TIK LABI PASKAIDROJA, KA PAPILDUS NOTEIKUMUS VARĒJA NELASĪT, TIKAI UZ SMAGĀ INSTRUKTORS JURIJS GAN VISU LAIKU BIJA TĀDS NERVOZS. BET UZ AUTOBUSA INSTRUKTORS BIJA FORŠ DŽEKS TĀDS MIERĪGS UN PATĪKAMS. BET KĀ LAI TUR NEGĀJA VISU NOLIKU AR PIRMO REIZI. SLIKTU PAR KRASTU GAN NEKO NEGRIBU TEIKT, A NAUDU JAU SŪC VISI UN VISUR. PAŠI PASKATIETIES UZ SEVI, GAN JAU ARĪ VĒLATIES VAIRĀK SKANOŠĀ.

J Juris 21.11.2008

Money money moony

S Spēksnotētiem 07.04.2009

Es par Krastu varétu pateikt gandríz visu labāko, bet...gandrīz...
Kad sākām (vesels bariņš) mācīties tur, teoriju pasniedz Garjānis, pēc kāda laika sapratām - viņš taču neko nemāca (nu tā, kā te komentāros var lasīt - iz dzīves), visu pēc grāmateles, visu pēc grāmateles, ja kaut ko tuvāk vēlējāmies zināt...atbilde: izlasīsiet vajadzīgos noteikumus un sapratīsiet...utt. Tāpēc bieži vien sanāca arī kāda saķeršanās, jūs jau ziniet...jaunieši, mīl paķert uz muļķi, skolotājs, jokus saprot retos, izgāžas...
Jā, un vēl sliktas atmiņas par Gogoļa ielas ofisā stradājošo sekretāri, uhhh (sieviete ar olām), tas gan bija laiciņu atpakaļ, kad liku šīs tiesības, bet, nu no sekretāres mēs dzirdējām visai "uzmundrinošus vārdus", ja pati netika galā, sauca palīgā "papu" - pašu direktoru, nu un ta bija double ņemšana tur kur saule neiespīd...piesējās par visu
Bet par instruktoru - bija labs, mācījā kā varēja, tā kā es vēl biju tāds nedrošs un brīžiem nervozs pilsonis, tas man bija tieši laikā, visādus amizierus es uz ceļa mācēju sastrādāt... bet viņš mierīgs. Dēvēja viņu par Aivaru Ošiņu. Nezinu vai vēl strādā tagad.
Un tas nervozais CSDD opis, kas nezinu vai vēl pieņem autoskolas braukšanas eksāmenus, bet tā krita uz nerviem, jej bogu...braucam runā ar mani latviski, tad pārtransformējas un sāk runāt krieviski...
Un no tā bariņa, kas mēs bijām tiesības nolika 1 persona, tāpat pie cita, nevis Krasta instruktora.

R Roberts 03.10.2009

Man patika komentārs, ka instruktori esot slikti, jo esot jāgaida baigajās rindās :)
Es krastā kārtoju B kategorijas tiesības, visu nokārtoju ar pirmo reizi, jo mācījos un ņēmu vērā visu ko teica instruktori.
Bija mums arī audzēkņi kas stundās pat gulēja un kārtis spēlēja, tie arī bija pirmie čīkstētāji, ka instruktori esot slikti, jo nevarot neko iemācīt :)

Visiem novēlu veiksmi mācībās! :)

A alina 05.12.2009

mācījos teoriju pie Annas- vienkārši ideāli, tik vienkārši izstāsta sarezģītas lietas...mācību laikā pat nevienreiz neatvēru mazo CSDD grāmatu.
Instruktors man bija Viktors Miņins, savdabīgs cilvēks, bet ļoti mierīgs un kluss. Visus eksāmenus nokārtoju no pirmās reizes, atceros autoskolu krasts ar labākām domām!