Autoskola Krasts - Instruktori

Jaunās kursantes, nekādā gadijumā neejiet pie Jura Opelta, viņš noslauks naudu, manā gadijumā 140Ls. Aizvedīs jūs pirmajā reizē uz Zaķusalu, personīgi mani-Februārī kad viss bija piesnidzis, un pabraukt varēja pa 2 rīsām, ceļs tur vispār nebijā tīrīts. Stastīs jums jaunās kursantes, par automašinas spidometru, gaismām, dažādām podziņām, pedāļiem 3 mācību reizes. Vedīs jus nevis pa kādu no maršutiem, bet gan pa savām mājām, bankām, Statiol uzpildes stacijām, kaut kadiem servisiem kas saistīti ar Opelta personiskām vajadzībām. It kā dažiem tas izklausās sīkums, bet ja vienā brauksānas reizē tā izdara, ka pabraukt var 40 minūtes, no visa mācību laika kas ir 1 stunda 30 minūtes, un pārējo laiku vienkārši jānīkst mašinā-tas tas ir stulbi. Ā un pa eksāmeniem neuztraucieties, netiskiet tik ātri! Vīņs speciāli velk laiku, lai varētu tikai no jums nokāst naudu. Tādam gan vajadzētu atņemt instruktora licenzi uz mūžu!

K Kristaps 20.06.2010

Nav nekāds brīnums Līga. Ar viņu esmu saskāries, aizgāju prom no viņa. Pretīgs tipāžs. Neko neskaidro, nepastāsta. Manā gadijumā viņs lika braukt uz statiol pēc kafijas, kā arī uz mājām dzert zāles.

R rolaw 20.06.2010

Bija dariisana ar so instruktoru, brinums ka nav atlaidusfi Manaa grupa meitenes macijas braukt, pēc tam teorijjas nodarbiibas stastija ka gaja. Stasts vinjam bija lidzigs. Ka ved uz statiol un vell nezin kjur.

K Kurts 20.06.2010

Kā vispār tādu var atrast? Forumus par šo runā, bet ne pietiekami skaļi- cik googlē pēc vārda meklēju. Labi ka man tāds instruktors nebija, bija grūti, bet par laimi nokartoju csdd.

D Dainis 20.06.2010

Šai skolai ir ne tikai slikts intruktors kā Opelts, bet arī krāpnieciskā eksminēšanas programma Gogoļa ielā. Jautajumus nevis iedod sajauktā kartībā no visām tēmām, bet gan tos saliek sekretāre, kuros ir ļoti miglainas bildes, un nesaprotami nofrāzēti jautājumi. Es tur gaju un kārtoju eksāmenu 12 reizes... Pie tam ir interesanti tas ka, kad sāc pildīt teorijas eksāmenu, tad sekretāre kaut kā pēkšņi sāk kaut ko ļoti ātri klikšķināt savā datorā. Un tā nebija tikai viena reize, tās bija tās 11 reizes, 12 reizē vienkārši nebijā sekretāre pie datora, un tad pekšni parādijas tie paši jautājumi kuros ja bija bildes tad tās nebija miglainas. Krāpnieku kantoris!!!

K Kristine 21.06.2010

Neiesaku no Krasta Juri Opeltu... man un veel vairaakaam citaam meiteneem nepaveicaas.. Kad ir jaanotiek braukshanas nodarbiibaam, vinjsh pa to laiku tevi izmanto, lai tu vinju aizvizinaatu liidz bankai, automazgaatuvei, Statoilam peec kafijas un veel uz citaam iestaadeem. Un tad veel breec kaapeec piesakaamies pashi uz CSDD eksi utt. Vienk naudu vajag. Aizgaajaam pirms eksi pabraukt ar citas skolas instruktoriem un tie iemaaciija pa divaam nodarbiibaam daudz vairaak un svariigaakas lietas, nekaa Opelts pa visu laiku! Uzslava V**aga instruktoriem un milzoniigs paldies!! :)

Nu ir tiesiibas kabataa un var aizmirst par instruktoriem un skolaam :)

R Rembo 21.06.2010

Uz "Krastu" neejiet vispār. Kapitālākā šmaukšana, naudas izvilināšana. Bet varbūt, ka pa 2 gadiem kaut kas jau ir mainījies.Bet katrā gadijumā neņem instruktoru OPELTU, ja nevēlies čukču sev blakus, kas reizē ēd, runā pa telefonu un vēl liek apstāties ielas vidū, jo ierauga kādu pazīstamu purnu, plus vēl piestāj kadā nomalē notecināt sakrājušos kafiju. Pie tam, kā jau rakstīts vizinās visur apkart bet ne tur kur vajag. Vilks speciāli laiku un prasīs naudu- ko īstenībā ar savu attieksmi un izdarībām nav nopelnijis. Piekrītu Līgai, varētu atņemt viņam licenzi vispār!

R Rembo 21.06.2010

I Ilona 22.06.2010

Kapēc tad Jūs braucat pa Statoil un vēl nezin kādam vietām ? Runāt vai tad nemākat ?

L Līga 24.06.2010

Kā jums škiet Ilonna, ja katru reizi kad braucu degviela bija uz rezerves, TAS IR SPECIĀLI lai vajadzētu iebraukt Statoil. Gudri jūs makat runāt, pameģinat pati pabraukt ar to čukču. Ja ne kaut kur liks braukt viņa vajadzībām, tad novilks braukšanai sākumu, par kādām 30 minūtēm. Tās speciālās braukšanas kaut kur tiek parasti izdarītas pēkšņi. Ilonna instruktora pusē ir visi pedāļi, ja nebrauksiet tur kur vajag- Opelta darīšanās, viņš vienkārši dos pa pedāļiem.

I Ilona 24.06.2010

Pašu vaina, vajadzēja runāt ar autoskolas vadību par viņa izdarībām nevis te čīkstēt ...

E Eseseseseseses 27.06.2010

arii nesaprotu so ciiksteesanu - man reiz vajadzeeja atsvaidzinaat brauksanas iemanjas a/m ar mehaanisko aatrumkaarbu (ikdienaa braucu ar automaatisko), piezvaniiju uz vienu no autoskolaam (vanagu, laikam) un sarunaaju instruktoru. samajais bija taads pats kaa seit aprakstiitais opelts - pabraucaam minuutes 15, tad vins apstaajaas pie kaut kaadiem saviem celja malaa satiktiem korishiem, aizgaaja uz sarunu, bet man pateica, lai patrenneejoties staavosaa a/m paarsleegt atrumus. 10 minuutes tur kaut ko pamullaajos, bet taa kaa sis pat netaisiijaas naakt atpakal, tad uzspiedu skanas signaalu, atleca uzreiz, lljoti neapmierinaats. turpinaajam braukt, vienreiz laikam aiz neuzmaniibas ieliku nevis tresajaa, bet piektajaa aatrumaa un tad nu sis saaka baarstiit tekstus par to, ka, redziet, man tomeer vajadzeeja pamaaciities tos aatrumus paarsleegt un visaadi citaadi ljoti neprofesionaali izteikties...piestaaju malaa, pateicu, ka maaciibstunda beigusies, panjeemu savu sominju un nesamaksaajot aizgaaju...tas gan notika vismaz gadus 6-7 atpakal un jau toreiz nobriiniijos, kaa taada padomju palieka veeljoprojaam ir speejiigs darbu atrast.
taa ka beidz ciiksteet; ja liec tiesiibas, tad esi pieaudzis pilngadiigs cilveeks, tev ir smadzenes domaasanai un mute runaasanai, tev nav jaadara tas, ko liek viens neprofesionaals jefins.

I Inguss 28.06.2010

To. kura krāpjas pieņemot skolas eksāmenu...ir nevis sekretāre, bet apšaubāmas izcelsmes pasniedzēja, un viņu sauc Anna Ruņģe, viņu jau vienreiz tiesāja par krāpšanos tajā skolā !!! Uzmanieties !

S slieka 30.06.2010

Man jau šķiet, ka viss ir atkarīgs no tā kā Tu pati runāsi un uzvedīsies, jo ja Tu klusēsi, problēmu neizrunāsi ar pašu instruktoru - nekas jau nemainīsies. Tas, ka Tu te sūdzies vien parāda Tavu vājumu, mēles nav?Pateikt nevari, ka Tev nepatīk tas un tas??? Patiešām nesaprotu, ko var sūkstīties, tak paņem un aizej pie cita, tagad tik plašas iespējas utt...
Es pati braucu ar šo instruktoru, mani ļoti apmierina, viņš ļoti labi visu iemāca un paskaidro.

P.S. Bieži esmu dzirdējusi, ka kursanti, kuri nevar nolikt (dēļ pašu tizlības) te arī sūdzas. Instruktors arī ir cilvēks un iedomājies, ja viņam dienā ir ap 10 tādiem tizleņiem, tad viņam nekas cits neatliek kā tikt no Jums ātrāk vaļā, ja nevar neko iemācīt!!!

* *** 01.07.2010

Nuuu gan te Slieka norūpējusies, lai taču cilvēks padalās ar savu pieredzi, nu nevajag taču tik nervozi aizstāvēties... tizleņi utt, ajjj kā ož pēc pašas skolas sacerētas aizstāvības runas, nu pieņemiet taču kritiku ne tik ļoooti nervozi ... nu nav taču dūmi bez uguns !

: :) nja 02.07.2010

Jā, viņš kā instruktors nav labs. Bija 1x darīšana, ar to pietika. Bija gan braukšana viņa darīšanās, kā arī apgrābstīšanās ar tekstu - cik tev balta āda (ak, šausmas, vai ne?) Esi tak' atkarīgs no tā cilvēka, kurš tevi apmāca, var tā sačakarēt, ka tikai labs instruktors var labot iepriekšējo kļūdas braukšanas apmācībā.

Iesaku Andi Juškēviču, pateicoties viņam - tiesības man kabatā (urrā!!!)

S slieka 02.07.2010

Tieši tā AHAAA, es arī tikai izsaku savu viedokli, nesaprotu par ko Tu tā satraucies...
Tikpat labi varbūt sūdzības autors ir KONKURENTS!!!

R Reinis 03.07.2010

Ir bijusi darīšana Juri Opeltu, ir tiešām apšaubāma viņa izdarības. Vienkārši viņs velk laiku, un tik prasa: dod naudu. Par to braukšanu viņa darīšanas piekrītu, bet ar to es tik īpaši nesaskāros kā ar laika vikšanu garumā. Protams ka no grupas bija tādi kas brauca ar viņu un mocijās. Aizgāju pie cita instruktora no tās paša skolas, pēc tam tiku ātri pie tiesībām.

M MrG 04.07.2010

Tiešām, nevajag te vainot instruktoru. Ja vairākas braukšanas jāpavada Zaķusalā, tad kaut kas nav kārtībā ar to mācīšanos, nevis mācīšanu. Pats biju ar mašīnu braucis, tikai kādas divas reizes mūžā, pietika ar vienu braukšanas stundu, lai tur vairs nerādītos. Gribētos gan redzēt, cik laimīga būtu, ja pirmajā braukšanā iesviestu satiksmē. Urbinātu ielas ar 6000rpm (ja maz saproti, kas tas ir) un bļautu kā pārslēgt ātrumus un kāpēc atlaižot stūri mašīna neiztaisnojas. Pirms autoskolas labāk pamēģināt, cik liels blonduma procents ir galvā.
Vispār pie tiesībām tiku ar kādām 10 braukšanas nodarbībām, nevaru sūdzēties, ka mani vilktu un plēstu naudu. Atbalstu kontroli uz braukšanas eksāmenu CSDD. Labāk maksāju par dažām braukšanām 10ls, nekā izgāžos 4 reizes eksāmenā, kas katrs maksā 20. Matemātika vienkārša, vai tad nē?
Negribu neko pārmest viņam, tomēr, instruktors ar desmitiem gadu pieredzes. Te kāds tikko dabūjis tiesības, ja vispār ir, izliekās gudrāks skolotājs un zin kā labāk braukt.
Par katru intruktoru ir sūdzības, un tā vienmēr būs. Jo populārāks instruktors, jo vairāk sūdzības, kā jebkurā citā dzīves jomā!
Ne mirkli nenožēloju stundas, kas pavadītas pie šī instruktora!

L Līga 05.07.2010

Te mana sūdzība ir aizgājusi, tā greizi. Opelta kungs jums nav jaizliekās par lielo pasaku rakstītāju iepriekšējā komentā. Jaunatne ir tāda kā ir, domā brauc labi. Bet ar mani viņš izrikojas vienkārši sakot pretīgi. Pat ja esat braukuši, un pamatus zināt viņš jūs "izpisīs". Novilks laiku, paņems naudu un viss. Izdmās 101 iemeslu lai pavilku braukšanas vairākuma. Vislielāko kaitējumu, jau viņš nodara skolai... Sūdzibu jasaprot tā ka šis cilveks ir ienteresets dabūt naudu, nekā kaut ko iemācīt.

P.s Gribētu redzēt instruktora reakciju kad apmācāmais brauktu ar tiem 6000rpm, un tikai tad pie tiem pārslēgtos. Galīgas muļķibas.

M MrG 05.07.2010

Guess again, ne Opelts, ne Kungs. Tikpat labi pēc jūsu raksta varētu teikt, ka šo visu ir izdomājis cilvēks ar IQ līdzīgu akmenim.
Pilnīgi pareizi ir, ja nevar tieši acīs pateikt, kas patīk un kas nē, tad arī rodas šādas problēmas. Labrīt cilvēki, ne jau šī web-site Admini tagad sūdzēs un mācīs viņam.
Mācieties cilvēki, dzīve nav internets- nav bariņš cilvēku, kas novēro visas jūsu darbības.Ja mugurkauls ir, tad arī drosme papēžos. ~Evolūcijas ķēdē bezmugurkaulnieki pārvērtās par mugurkaulniekiem... Izskatās, ka daži vēl nav attīstījušies.~