Autoliene Sia - Nav servisa!

Neiesaku ielaisties ar SIA "Autoliene", kad auto jāiedod, tad "lien no ādas ārā", reāli uz ceļa Vairākas reizes Golfs noslāpa, logu smidzinātāji nestrādāja, kā rezultātā 3 reizes pakļāvu sevi un savus tuviniekus CSN. Protams, varat minēt...pēc vairākkārtējiem skaidrojumiem, ka nākamais nomnieks (nedod Dievs ar bērniem) var nokļūt CSN, man atbildēja.....maksājiet tik sodu 30,00 par nenomazgātu auto ( līgumā ir minēts, ka auto, ja tas ir tehniski bojāts) jānodod nomniekam....pasakas, neviens to auto nemainīs, jo reāli nav pret ko, tie citi, laikam vēl sliktāki...kāpēc vieniem jāmaksā 15,00 eiro sods (palasot iepriekšējās sūdzības), citiem 30,00 labs jautājums, kāpēc NERAKSTA ČEKUS VAI SODA KVĪTIS PAR 30,00 ? arī labs jautājums! Manu līguma oriģinālu paņēma, lai es nenākot vēlreiz pakaļ naudai, kaut gan paraksts par saņemto drošības naudu bija.Tas, ka uzņēmums veic mahinācijas arī skaidra bilde.

I

K katekate111 10.03.2016

Добрый день!
Все кто имеют жалобы на эту компанию, свяжитесь пожалуйста со мной по электронной почте [slēpt]@inbox.lv