www.sudzibas.lv Autoliene Sia Klientu maldinasana

Autoliene Sia - Klientu maldinasana

Sveiki visiem. Gribeju tikai paris vardos uzrakstit par kompaniju SIA ''Autoliene'' Butiba, es silti ieteiktu izvairities jebkura gadijuma nomat automasinu no sis krapnieku kompanijas. Kad es atradu ss.lv automasinu kuru veletos nomat, pa telefonu man teica, kad ja, viss ir kartiba, masina ir pieejama uz man vajadzigajiem datumiem un kad sagaidis lidosta. Viss skaneja lieliski, vel dienu pirms lidojuma es atkartoti sazvanijos ar so kompaniju un vini teica kad viss ir speka un nekas nav mainijies. Kad ieradamies Rigas lidosta, protams neviena nebija. Pazvaniju un man teica 5min. ok nekas briesmigs. Tad man pazvanija un teica kad esot velviens klients un busot jagaida lidz 20 min. :( ok ko tad lai dara, jagaida jau bus. pec 30min atbrauca cilveks cita masina un teica kad vedisot mus pakal manis rezervetai masinai. Divaini, bet nu ko darit. Pa celam runajot uzzinaju kad masinu ko rezerveju pa 20 eiro uz dienu peksni jau vairakas dienas itka esot servisa un nevaresu vinu dabut un neviena cita masina ari principa nav pieejama ka tikai ta ar ko mus ved itka pakal manai masini. Protams mus jau neviens par to nebridinajas tas vairakas dienas ieprieks kad rezerveto masinu ielika servisa un es vinu nevareju dabut. Masina ko man piedavaja vieta bija kautkads stulbs opelis un nevis pa to pasu vai letaku cenu bet 25 eiro uz dienu. Masinai baka bija pilnigi tiksa ta kad benzina raditajs bija uz pedejo nulli un es nezinaju vai vispar kur tiksu. Masinu pieprasija atdot nomazgatu, iztiritu un ar tik pat daudz degvielu ka sanemu. Tas jau nekas ka tad kad masinu sanemu vina bija netira un ar dubliem! Masinu nododot ari bija jautri! vienojamies kad atdosu masinu ap pl 19.00 pa celam gadijas aizkavesanas un es informeju kad busu stundu velak. kad ierados neviena nebija. kad zvaniju man pacela cits cilveks un neko nezinaja par mani un to kad masina jasavac no manim. vins ari negribeja vinai braukt pakal uz to bridi un tikai teica kad lai atstaju masinas atslegas durvju kabatina un viss. Es gan ta negribeju jo, ja nu masinu nozog, ko tad? vins teica kad lai nesatraucos, visur esot kameras un lai ta atstajot kad viss busot kartiba. Kas cits man atlika, jo bija jaskrien uz lidmasinu, bet pa lielam atvalinajums bija diezgan pabojats vsm no ta skata punkta :( Loti gribetos lai kads tiesam ieskatas tas kompanijas eksistence un tas vairs neatkartotos ar citiem cilvekiem!! Esiet uzmanigi.

K katekate111 10.03.2016

Добрый день!
Все кто имеют жалобы на эту компанию, свяжитесь пожалуйста со мной по электронной почте [slēpt]@inbox.lv