www.sudzibas.lv Autoliene Sia Auto noma / attieksme

Autoliene Sia - Auto noma / attieksme

KBL.COM jeb SIA Autoliene piedāvā ss.lv pievilcīgas cenas automašīnām, bet neticiet nevienam vārdam.Jāpiekrīt citem komentāriem par šo uzņēmumu, jo mašīnas tiešām nav darba kārtībā. Mūsu mašīnai motors raustījās, taču par to uzzinājām tikai pusceļā no Rīgas uz Liepāju. Atpakaļceļā uz Rīgu motors tik ļoti sāka raustīties, ka mēs bijām spiesti apstāties ceļa malā un izslēdzām motoru uz 30 min pirms varējām turpināt ceļu. Kad atgriezām mašīnu un mēģinājām pateikt SIA Autoliene darbiniekiem par motora problēmu, lai nākamajam īrniekam nebūtu tas pats, darbinieki neklausījās, bet tā vietā meklēja švīkas un vienu nelielu atrada, taču visticamāk tā jau tur bija krietnu laiku, jo mašīna nebija no jaunākajām. Turklāt darbinieks vēl agresīvi iebilda, ka ja būtu jaunāka mašīna, tad būtu jāmaksā par pārkrāsošanu. Neskatoties uz šo sarunu aicināja tomēr pēc 30 dienām atgriezties pēc 50 eiro drošības naudas. Kad bija pagājušas 30 dienas un devamies pakaļ depozītam, tad darbinieks atbildēja, ka darbiniece, kurai ir piekļuve naudai, ir izgājusi un nav zināms, kad viņa atgriezīsies. Vairāk kā stundu staigājam pa lielveikalu Spici un gaidījam zvanu, taču, kad pacietības mērs bija pilns, tad atkal devamies atpakaļ pie šī darbinieka, kurš izdomāja visādus skaidrojumus, kur šī darbiniece ir un kāpēc nevar naudu atgriezt. Nogaidījam vēl 30 minūtes un tad aizsūtījam īsziņu SIA Autolienem, ka līguma nepildīšanas gadījumā, tas ir, ja drošības nauda netiks atgriezta, vērsīsimies policijā. Un tad brīnumainā kārtā pēc nepilnas minūtes zvana, ka var nākt pakaļ depozītam un kā izrādās sieviete nemaz nebija nekur izgājusi, jo iznāca ārā vienkārši no cita kabineta. Veiksmīgā kārtā depozīts 50 eiro apmērā tika atgūts, bet secinājums - mašīnas nav darba kārtībā un jārēķinās ar negodprātīgu un nelaipnu darbinieku attieksmi.

K katekate111 10.03.2016

Добрый день!
Все кто имеют жалобы на эту компанию, свяжитесь пожалуйста со мной по электронной почте [slēpt]@inbox.lv