www.sudzibas.lv Autoliene Sia Autonomas drosības nauda

Autoliene Sia - Autonomas drosības nauda

Es rakstu par autonomas "autoliene" pēdiņās kas ar savu stulbo nomas politiku un civēku čakarēšanu var sabojāt garīgo. MašInu brīvdienās var sanemt un drošības naudu kuru iemaksā uz trīstesmit dienām nevar saņemt un paskaidrot kur ir problēma nevar.Viņi vēl meklē iemeslus lai nomas maksu var paturēt savā kabatā. Kā rezultātā jūs tērejat savu laiku un galu galā iegūstat sliktu garīgo. Es jūsu vietā nesapītos ar autonomu AUTOLIENE kas atrodas lielirbes ielā 17a Panorāmā plaza pretī b ieejai.

R

K kate_sweet 16.04.2014

Diemžēl arī esam saskārušies ar šīs "labās" firmas politiku. Tiešām tiek meklēts iemesls, lai drošības nauda netiku atgriezta. Neieteiktu lietot šīs firmas pakalpojumus, mašīnas arī nav diez ko labā stāvoklī un visas noņemtas no uzskaites. Līgums arī jālasa uzmanīgi (viss sarakstīts firmas labā). Rīgā ir daudz labākas un godīgākas firmas par šo.

A apcakaretais:( 07.11.2014

MAn vispar iedeva neleitojamu epasta adresi pasma tagad jamekle kaa lai r viniem sazinos. 1mkart par mesligu masinu kartigi japarmaksaa 2tkart solija kad atdos uzreiz naudu jo aizlidoju, bet apcakareja. Pirmo reiz ar tadu attieksmi pret klientu saskaros!

P primavera 17.04.2015

kate_sweet, mes ari esam tada pasa situacija. bet ka jus atgriezat drosibas naudu? vai kaut kur rakstijat?
50 eiro ari nauda. kapec man vinem jadavina?

J Juris Dumpis 05.09.2015

arii njeemaam mashiinu tur, atdevaam tiiru un viss ok, puisis neko neteica, ka buutu kaada probleema, bet kad ieradaamies pakalj droshiibas naudai, shie saak piesieties, ka mashiina esot bijusi netiira. Beigaas 15 eur novilka no droshiibas naudas, kaa arii nostaadiija muus melju lomaa, uzrunaaja ar paceltu balsi, ljoti nepieklajiigaa tonii.