www.sudzibas.lv Autokompleks Krāpšana, slikti auto, pirkta tehniskā apskate

Autokompleks - Krāpšana, slikti auto, pirkta tehniskā apskate

Nesen iegādājos automobili pie šiem krāpniekiem.
Apskatot auto viss liecināja, ka tas ir teicamā stāvoklī, vizuālu defektu nebija, parasts nolietojums.
Viss liecināja, ka "man ir paveicies" bet patiesībā slēpto defektu tik daudz, ka nepieciešams ieguldīt ļoti daudz naudas.
Sāksim ar to, ka auto šķita tiešām labs, izbraucot, nebija nekādu trokšņu, nekas negrab, auto brauc labi, viss tik tiešām šķiet fantastiski.
Sludinājumā tiek piedāvāta garantija + okta + kasko. Realitātē - izvēlies vienu un vācies.
Vēl pie dokumentu kārtošanas sarunājam, ka būs gan okta, gan kasko. Pārrakstot mašīnu nonākam pie konflikta - izvēlies vienu, divus tev neDāvināsim.
Tālāk jau pati mašīna - pārdevēji tur ir augstākās klases krāpnieki. Runā nepārtraukti, stāsta visādus brīnumus par auto, konkrēti manā gadijumā - tikko veikta apkope, mainītas visas siksnas, viss super, nekādu defektu, auto esot ņēmUši no pazīstama, līdz ar to, viss ir 100% droši.
Labi, nopērku auto, pabraucu mazliet, paspaidu salona podziņas un auto sāk uzrādīt kļūdas vienu pēc otras. Miglas lukturi nestrādā, lukturu regulētāji nestrādā, gaisa kondicionēšana nestrādā, radio ārpus Rīgas robežām nestrādā, logu tīrītāji nestrādā, neviens no 12v spraudņiem nestrādā. Domāju - varbūt drošinātāji, bet nē. Auto izrādās ir sists un šie visi ir slēptie defekti.
Pamazām laboju visus defektus. Nobraucu aptuveni 300km un pēkšņi bez jebkādiem brīdinājumiem nokrīt rievsiksna, nevis tā pārtrūkst, bet nokrīt. Retums, vai ne?
Rievsiksna izstaipīJusies, padilusi, nu neizskatās, ka "tikko veikta apkope, mainītas siksnas, u. T. T"
izrādās, ka arī riepas nav vienādas uz vienas ass, kas aizliedz iziet tehnisko apskati, bet kas tad man - jauna apskate! Kā?
Riepās arī gaisa spiediens nebija attiecīgi līmenī, nolēmu tās piepumpēt, izdarot to - parādās pamatīga vibrācija no ritošās daļas.
Notiekot nelaimes gadījumam uz ceļa, man nav ne rezerves riteņa, ne īpašā "sekretka" atslēga, lai diskus noņemtu, nedz arī āķis, lai kāds varētu mani aizvilkt uz tuvāko remonta darbnīcu.

Īsāk sakot - šis krāpnieku placis ir pamanījies atrast visdažādākos veidus kā noslēpt visus defektus. Visas šīs lietas nav iespējams diagnosticēt pārbaudot auto uz vietas, tam ir nepieciešams laiks.

Es jums stingri ieteiktu neiegādāties auto pie šiem krāpniekiem, jo tie ir ieinteresēti teikt un darīt visu, lai tās miskastes pārdotu.
Ja tomēr esat nolēmuši riskēt ar savu un citu ceļu satiksmes dalībnieku dzīvībām (ņemot vērā, ka tehniskās apskates ir pirktas) tad novēlu jums veiksmi. Jo viņi neļauj auto pārbaudīt stundām ilgi, kā tam būtu jābūt, lai diagnosticētu visas problēmas.
Galu galā - nepērciet, bet ja tomēr - tad pārbaudiet visu sīki un smalki.

Kā arī - ja konstatējat savam auto nozīmīgus defektus, lūdzu, sazinieties ar csdd par iespējamu krāpniecību (pirktu apskati)

ceru, ka kādam šī atsauksme noderēs.

13.05.2020

Atbilde no Autokompleks Support Pārstāvja atbilde 13.05.2020

Labdien neapmierinātais klient! Paldies par Jūsu vēstuli, lūdzu uzrakstiet par kādu automašīnu ir runa- kāda marka, modelis un valsts numurs? Kādā datumā Jūs nopirkāt automasīnu? Ar cieņu Autokompleks!

Atbilde no Autokompleks Support Pārstāvja atbilde 21.05.2020

Vairāk sūdzības par Autokompleks

NeWVeL 13.05.2020

Runbula uz visiem placiem ta ir.. Diemzel Tas ir parpircei... Kada bija auto un pa cik noperkat pie vinem?

T Turkey901 13.05.2020

Tas noteikti bija lētākais un smukākais auto!
Tiem, kas cenšas pārdot labu auto par adekvātu ciparu nekad nezvana - visi grib nopirkt ko lepnāku un par smieklīgu naudu, lai citu acīs izskatītos labāki tā vietā, lai iegādātos ko pieticīgāku un svaigāku!

V vitols 13.05.2020

Vecīt beidz čīkstēt! Tu pērc lietotu auto līdz ar to jārēķinās, ka kaut kādas investīcijas būs!

A Autopircejs2020 13.05.2020

Auto maksāja 9000eiro, kas nebūt nav pieskaitāms pie "lēts, lai pazīmētos"

V vitols 13.05.2020

Būtu paņēmis jaunu ņivu ar auto gāzi tev būtu garantija un vēl nauda paliktu pāri!