www.sudzibas.lv Autokompleks Mašīna ar defektu

Autokompleks - Mašīna ar defektu

Nopirku auto - audi a6 c6 2.7 tdi pie šiem cilvēkiem. Auto ir 2009 gada. Nobraucot neilgu laiku sāku noprast, ka kaut kas tur nav kārtībā, ka mašīnai nav tā jāstrādā. Pēc kāda laika arī izmetas kļūda, aizbraucu uz placi atpakaļ un teicu ka deg čeks. Man noņēma kļūdu un teica ka viss okej, brauc tālāk 👍 mans meistars teica ka jāmaina sprauslas automobilim, jo mašīnai bija sajūtama un vizuālā dumainība. Līdz ar to nomainīju 5 no 6 sprauslām. Defekts nebija pazudis, kamēr mašīna ir auksta dūmoja un motors strādāja nevienmērīgi. Līdz ar to meklēja tālāko problēmu. Beigu beigās motora izvilkšana ārā un jaukšana! Un ja, jackpot! Tagad jātaisa motora remonts vai maiņa. Runājot ar autokompleks pārstāvi, pirms tam, vai ar mašīnu bija kas darīts, atbilde bija - mēs neko netaisām, tikai diagnostika. Mūms visas mašīnas labas! Uzmānāties ko pērkat, jo tagad man remonts iestāsies līdzvērtīgi mašīnas vērtībai!

17.01.2021

Atbilde no Autokompleks Support Pārstāvja atbilde 19.01.2021

Labdien neapmierinātais klient! Paldies par Jūsu vēstuli, lūdzu uzrakstiet par kādu automašīnu ir runa- kāda marka, modelis un valsts numurs? Kādā datumā Jūs nopirkāt automasīnu? Ar cieņu Autokompleks!

Atbilde no Autokompleks Support Pārstāvja atbilde 08.07.2021

Labdien neapmierinātais klient! Paldies par Jūsu vēstuli, lūdzu uzrakstiet par kādu automašīnu ir runa- kāda marka, modelis un valsts numurs? Kādā datumā Jūs nopirkāt automasīnu?vai tads bijs vispar. Ar cieņu Autokompleks!

M Mercedes4444 30.01.2021

Что вам мешает загнать машину в сервис перед покупкой ? !
Хотя с таким мастером который сначала говорит менять форсунки , а потом мотор... можно на диагностику и не ехать ))) толку ноль )))