Autokompleks - Krāpšana

Nopirku auto, uz pirmo uzmetienu viss bija ok. Nopirku un sākās sūdi. Biju apskatīt un tad nedega eļļas lampiņa... Izbraucot no plača uz mājām iedegās bet līmenis bija... Aizbraucot mājās iedegās tosola lampiņa un kā izrādās tur pilns ar baltu emāliju itkā eļļa būtu tikusi klāt. Vēl bija tā ka teica ka elektriskā apsilde beņķim nejiet jo relejs beigts bet beigās palienot dziļāk izrādās tie ir parastie beņķi bez apsildes vnk vadi kk aizbāsti. Auto hadene taisīta uz pārdošanu ar lietotām un slikti uzmontētām daļām. Es ceru ka viņiem 88 birojs un viss placis aizies pa burbuli.

Vairāk sūdzības par Autokompleks

NeWVeL 22.01.2019

kads auto un pa cik pirkat?

Nesen nopirka automašīnu un nav problēmu =)

Опровергаю! Фирма хорошая и ребята работают там достойно и плохих машин у них нет. Я уже беру у них какую машину и никаких проблем нет! Всё честно и прозрачно!

Kr Kristīne Grinberga 16.06.2019

Mašīnas ir ideālā stāvoklī!

Ju Jusjka 19.06.2019

Отличная фирма, машины очень хорошие.

Me Megija Volkova 20.06.2019

Брали машину без проверки и нам очень повезло! Просто срочно она нужна была и всё получилось достаточно быстро! Спасибо, пока всё здорово.

Ai Aivors Zelt 21.06.2019

Jūs esat labākais!

Kr Kris Sokolo 22.06.2019

Без проблем купили машину с оформлением в лизинг. Довольна покупкой, да и ребята хорошие и ответственные сидят =)

Al Alena LEE 25.06.2019

Опровергаю жалобу, лично у меня тоже никаких проблем не было с этой фирмой, а наоборот остались хорошие эмоции. Фирма и ценится тем, что продаёт хорошие машины и с ними нет проблем.

Отношусь к фирме с большим уважением! Походу вы единственные, которые работаете без обмана!

An Anete Berzina 28.06.2019

Palīdzēja izvēlēties automašīnu! Uzņēmums ir atbildīgs!

Ja Janis Braunsteins 29.06.2019

Gribētu zināt uz ko viņi dod garantiju mašīnai?

Le Lena Kalibrova 01.07.2019

Paldies par darbu! Mans auto ir ideāls

An Anna K 08.07.2019

Atbildīgais uzņēmums!

Ek Ekaterina 17.07.2019

Однозначно рекомендую! Машины свежие что по кузову, что по техническому состоянию. Ребята помогут подобрать и ещё дают гарантию на мотор))