AtrisinātaAutokompleks - krāpšana

Nu situācija sekojoša, pārdodu viņiem xc90, pa vienu summu, bet dokumentos liek norādīt +2000 euro. Labi ar to stāsts nebeidzas. Es nodeklarēju to summu par ko reāli pārdevu, trīs reizes sauca uz vid. Vid darbinieks man trīs reizes lūdz lai es apstiprinu ka esmu pārdevis par autokompleksa norādīto cenu, bet es esmu arī amatpersona un atteicos to darīt un uzrakstīju iesniegumu, lai izskata viņu 'godīgo komercpraksi". Pēc kāda laika painteresējos kāda situācija, man paskaidro, ka autokompleks sadarbojas ar mums un sniedz mums svarīgāku informāciju, un jūsu iesniegumu mēs izskatījām un pārkāpumu nefiksējām. Tā saucamais autosalons teica ka remontēs motoru, jo es pārdodot teicu ka motora defekts, bet automašīna sludinājumā parādījās pēc 10 stundām un kā rakstīts ideālā stāvoklī. Nekad mūžā nepērciet pie viņiem auto un to ka viņi ir labi autotirgotāji raksta tikai un vienīgi viņi paši. Bet nav tā ka visa Rumbula ir krāpnieki, netālu viens jauns kungs kas pārdeva auto tikai no Vācijas, man atveda ļoti labu volvo xc90 un skati palīdzēja iziet. Bet autokompleks man liekas pērk auto ar defektiem un tirgo kā bez defektiem.
Ar cieņu

01.02.2020

Atbilde no Autokompleks Support Pārstāvja atbilde 21.05.2020

Labdien neapmierinātais klient! Paldies par Jūsu vēstuli, lūdzu uzrakstiet par kādu automašīnu ir runa- kāda marka, modelis un valsts numurs? Kādā datumā Jūs nopirkāt automasīnu? Ar cieņu Autokompleks!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 15.07.2020

Uzņēmuma Autokompleks pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

V

S Sergejsssss 03.02.2020

Tiri konkureni uzrakstija???

NeWVeL 04.02.2020

Un pa cik vini perk auto?