Autokompleks - Krāpšana

Labdien! Esiet lūdzu uzmanīgi ar konkrētajiem ‘uzņēmējiem’. Uzņēmums ir plašāk atpazīstams kā ‘carmobile’. Pieredze visai nepatīkama - iegādājāmies mazlietotu auto, kurš pirms pirkuma veikšanas, vizuāli un arī dzen tehniski, atstāja pietiekami labi iespaidu. Taču nepilnu mēnesi pēc auto iegādes, atklājās tehniskas problēmas ar auto dzinēju un automātisko ātrumkārbu. Veicot problēmas diagnostiku autoservisā, speciālisti raksturoja šīs teh. Problēmas, kā tādas, kuras, visticamāk, bijušas radušās vēl pirms auto iegādes. Sazinoties ar auto tirgotāju un lūdzot uzņemties zināmu daļu atbildības, tirgotājs nevēloties iedziļināties situācijā, noraidīja jeb kādu kompensācijas iespējamību. Vērsāmies patērētāju tiesību aizsardzības centrā, kur aprakstot doto situāciju, mūs aicināja šo jautājumu virzīt tālāk caur iesniegumu minētajā centrā.
Rezumējot, - konkrētais auto tirgotājs ir uzskatāms par, kā minimums par nekorektu pārdevēju, taču ņemot vērā, līdzīgu pircēju sūdzības, šī tomēr ir krāpniecība.

05.05.2022

E

Good Intentions 05.05.2022

Šādi biznesi jau turās uz lohiem, kuri nepārbauda auto pirms iegādes.

S Sandis123 07.05.2022

Viņu majaslapa raksta , ka garantija 12 meneši , vai ta nav ?